Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

София Компютърс - Фейсбук страница
Рутери, LAN карти, Суичове, FTP, UTP кабели, Цени на рутери, Магазин за LAN компоненти, кабели за Интернет, цени на ЛАН карти, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ - LAN КОМПОНЕНТИ - КАРТИ, РУТЕРИ, суичове И ДР.

Мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, професионални мрежови решения.

В секцията предлагаме мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, access point, кабели, букси, професионални мрежови решения.

С цел намиране на по-конкретни резултати, Ви съветваме да изберете категорията, която Ви интересува от менюто по-долу.
Ако все пак не успеете да се ориентирате, или се колебаете в избора си, ни потърсете за съвет.

снимка модел: Цена:
Описание и цена на букси ESTILLO  Накрайник RJ45 UTP/FTP Bulk

ESTILLO Накрайник RJ45 UTP/FTP Bulk

кабели и букси » букси
Интерфейс: RJ45
описание на ESTILLO Накрайник RJ45 UTP/FTP Bulk »
Крайна цена:
0.48 лв.

Цена без ДДС:
0.40 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink SlimLine - Patch-Kabel - 50 cm - weiß NEW

LogiLink LogiLink SlimLine - Patch-Kabel - 50 cm - weiß NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink SlimLine - Patch-Kabel - 50 cm - weiß NEW »
Крайна цена:
0.63 лв.

Цена без ДДС:
0.52 лв.
Описание и цена на аксесоари SeaMAX SCMSGFTP5E24A NEW

SeaMAX SCMSGFTP5E24A NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на SeaMAX SCMSGFTP5E24A NEW »
Крайна цена:
0.78 лв.

Цена без ДДС:
0.65 лв.
Описание и цена на аксесоари NEW Коаксиален кабел SeaMAX RG11U, 75 NEW

NEW Коаксиален кабел SeaMAX RG11U, 75 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на NEW Коаксиален кабел SeaMAX RG11U, 75 NEW »
Крайна цена:
0.85 лв.

Цена без ДДС:
0.71 лв.
Описание и цена на аксесоари NEW Кабел LSF Zip Patch  NEW

NEW Кабел LSF Zip Patch NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на NEW Кабел LSF Zip Patch NEW »
Крайна цена:
0.86 лв.

Цена без ДДС:
0.72 лв.
Описание и цена на аксесоари SeaMAX SC-F/UTP-6E-PVC NEW

SeaMAX SC-F/UTP-6E-PVC NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на SeaMAX SC-F/UTP-6E-PVC NEW »
Крайна цена:
0.92 лв.

Цена без ДДС:
0.77 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink SlimLine - Patch-Kabel - 25 cm - Schwarz NEW

LogiLink LogiLink SlimLine - Patch-Kabel - 25 cm - Schwarz NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink SlimLine - Patch-Kabel - 25 cm - Schwarz NEW »
Крайна цена:
0.95 лв.

Цена без ДДС:
0.80 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 25 cm - Gelb NEW

LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 25 cm - Gelb NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 25 cm - Gelb NEW »
Крайна цена:
0.95 лв.

Цена без ДДС:
0.80 лв.
Описание и цена на аксесоари Ubiquiti UB-TC-CON NEW

Ubiquiti UB-TC-CON NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Ubiquiti UB-TC-CON NEW »
Крайна цена:
1.08 лв.

Цена без ДДС:
0.90 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 25 cm - grün NEW

LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 25 cm - grün NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 25 cm - grün NEW »
Крайна цена:
1.26 лв.

Цена без ДДС:
1.05 лв.
Описание и цена на лан кабел LogiLink PrimeLine - patch cable CAT 6 25 cm - red

LogiLink PrimeLine - patch cable CAT 6 25 cm - red

кабели и букси » лан кабел
Интерфейс: RJ45
описание на LogiLink PrimeLine - patch cable CAT 6 25 cm - red »
Крайна цена:
1.26 лв.

Цена без ДДС:
1.05 лв.
Описание и цена на аксесоари Brand-Rex BC-GF008UNI12LU NEW

Brand-Rex BC-GF008UNI12LU NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Brand-Rex BC-GF008UNI12LU NEW »
Крайна цена:
1.33 лв.

Цена без ДДС:
1.11 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink Patch-Kabel - 3 m - Grau NEW

LogiLink LogiLink Patch-Kabel - 3 m - Grau NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink Patch-Kabel - 3 m - Grau NEW »
Крайна цена:
1.39 лв.

Цена без ДДС:
1.16 лв.
Описание и цена на букси VCom LAN 8P8C Coupler - CT251

VCom LAN 8P8C Coupler - CT251

кабели и букси » букси
Интерфейс: RJ45
описание на VCom LAN 8P8C Coupler - CT251 »
Крайна цена:
1.44 лв.

Цена без ДДС:
1.20 лв.
Описание и цена на аксесоари SeaMAX SMF-PCU-C5E-05GR NEW

SeaMAX SMF-PCU-C5E-05GR NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на SeaMAX SMF-PCU-C5E-05GR NEW »
Крайна цена:
1.46 лв.

Цена без ДДС:
1.22 лв.
Описание и цена на аксесоари SeaMAX SMF-PCF-C5E-05GR NEW

SeaMAX SMF-PCF-C5E-05GR NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на SeaMAX SMF-PCF-C5E-05GR NEW »
Крайна цена:
1.80 лв.

Цена без ДДС:
1.50 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 50 cm - weiß NEW

LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 50 cm - weiß NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 50 cm - weiß NEW »
Крайна цена:
1.88 лв.

Цена без ДДС:
1.57 лв.
Описание и цена на букси VCom Coupler 1 Male / 2 Female - CT253

VCom Coupler 1 Male / 2 Female - CT253

кабели и букси » букси
Интерфейс: RJ45
описание на VCom Coupler 1 Male / 2 Female - CT253 »
Крайна цена:
2.08 лв.

Цена без ДДС:
1.73 лв.
Описание и цена на аксесоари SeaMAX SMF-PCF-C5E-10GR NEW

SeaMAX SMF-PCF-C5E-10GR NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на SeaMAX SMF-PCF-C5E-10GR NEW »
Крайна цена:
2.11 лв.

Цена без ДДС:
1.76 лв.
Описание и цена на аксесоари NEW Оптичен пигтейл SeaMAX, 1m, 9/125  NEW

NEW Оптичен пигтейл SeaMAX, 1m, 9/125 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на NEW Оптичен пигтейл SeaMAX, 1m, 9/125 NEW »
Крайна цена:
2.21 лв.

Цена без ДДС:
1.84 лв.
Описание и цена на аксесоари NEW Оптичен пигтейл SeaMAX, 1m, 9/125  NEW

NEW Оптичен пигтейл SeaMAX, 1m, 9/125 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на NEW Оптичен пигтейл SeaMAX, 1m, 9/125 NEW »
Крайна цена:
2.21 лв.

Цена без ДДС:
1.84 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 1.5 m - Blau NEW

LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 1.5 m - Blau NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 1.5 m - Blau NEW »
Крайна цена:
2.21 лв.

Цена без ДДС:
1.84 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 0.25 m - Rot NEW

LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 0.25 m - Rot NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink PrimeLine - Patch-Kabel - 0.25 m - Rot NEW »
Крайна цена:
2.21 лв.

Цена без ДДС:
1.84 лв.
Описание и цена на лан кабел LogiLink PrimeLine CAT 6a - Patch cable - 25 cm - white

LogiLink PrimeLine CAT 6a - Patch cable - 25 cm - white

кабели и букси » лан кабел
Интерфейс: RJ45
описание на LogiLink PrimeLine CAT 6a - Patch cable - 25 cm - white »
Крайна цена:
2.21 лв.

Цена без ДДС:
1.84 лв.
Описание и цена на лан кабел Vention Кабел LAN UTP Cat5e Patch Cable - 1M Blue - VAP-A10-S100

Vention Кабел LAN UTP Cat5e Patch Cable - 1M Blue - VAP-A10-S100

кабели и букси » лан кабел
Интерфейс: RJ45
описание на Vention Кабел LAN UTP Cat5e Patch Cable - 1M Blue - VAP-A10-S100 »
Крайна цена:
2.25 лв.

Цена без ДДС:
1.87 лв.

Страница: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:

ж.к. Младост
Потърсете ни на А1ския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont

ж.к. Люлин:
(временно само на адрес)
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »
Работно време:
магазин Младост:
понеделник-петък:
10:30-19:30
събота: 14:00-18:00
магазин Лагера:
понеделник-петък:
(временно)
13:30-17:30
магазин Люлин:
временно затворен!
(ще отвори)

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент StarTech StarTech.com 10/100 Mbit/s Ethernet LWL / Glasfaser Multi Mode Medienkonverter SC 2km - 100Base-FX - Medienkonverter - 10Mb LAN, 100Mb LAN NEW
аксесоари StarTech
StarTech.com 10/100 Mbit/s Ethernet LWL / Glasfaser Multi Mode Medienkonverter SC 2km - 100Base-FX - Medienkonverter - 10Mb LAN, 100Mb LAN NEW
139 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент StarTech StarTech.com 4 Port PCI Express Gigabit Ethernet Netzwerkkarte - Intel I350 NIC - 4-fach PCIe Netzwerk Adapter mit Intel Chip - Netzwerkadapter - PCIe x4 NEW
аксесоари StarTech
StarTech.com 4 Port PCI Express Gigabit Ethernet Netzwerkkarte - Intel I350 NIC - 4-fach PCIe Netzwerk Adapter mit Intel Chip - Netzwerkadapter - PCIe x4 NEW
651 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент StarTech StarTech.com 1000BASE-SX - Gigabit Transceiver - LC Glasfaser - MSA konform - 550m - Gigabit SFP Modul - Multi Mode SFP - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul - GigE NEW
аксесоари StarTech
StarTech.com 1000BASE-SX - Gigabit Transceiver - LC Glasfaser - MSA konform - 550m - Gigabit SFP Modul - Multi Mode SFP - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul - GigE NEW
59 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент StarTech StarTech.com 1HE Rack-Montage Halterungen für KVM Switch (SV431 Serie) - Rack-Halterungs-Kit - 1U NEW
аксесоари StarTech
StarTech.com 1HE Rack-Montage Halterungen für KVM Switch (SV431 Serie) - Rack-Halterungs-Kit - 1U NEW
66 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент INTEL AX200.NGWG.DTK NEW
аксесоари INTEL
AX200.NGWG.DTK NEW
59 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN781ND
мрежови карти TP-Link
TL-WN781ND
21 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN722N
мрежови карти TP-Link
TL-WN722N
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN725N
мрежови карти TP-Link
TL-WN725N
15 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TG-3468
мрежови карти TP-Link
TG-3468
22 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN725N
мрежови карти TP-Link
TL-WN725N
14 лв.

Ново


Инсталация, инсталиране на Windows 11 »
Преинсталиране, преинсталация на Windows 11 »
ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани:      картинки за фон на работния плот      Компютърни услуги      Поддръжка на сайтове      Поправка на компютри      

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете   Абонаментна поддръжка на компютри   видео карти   твърди дискове   процесори   дънни платки
стартова страница   поправка на монитори   и   ремонт на лаптопи   цена за изработка на сайт   статии   Рекламни материали   форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс (Sofia Computers) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2019 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване, политика за лични данни и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм