Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
София Компютърс - Фейсбук страница
Рутери, LAN карти, Суичове, FTP, UTP кабели, Цени на рутери, Магазин за LAN компоненти, кабели за Интернет, цени на ЛАН карти, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ - LAN КОМПОНЕНТИ - КАРТИ, РУТЕРИ, суичове И ДР.

Мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, професионални мрежови решения.

В секцията предлагаме мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, access point, кабели, букси, професионални мрежови решения.

С цел намиране на по-конкретни резултати, Ви съветваме да изберете категорията, която Ви интересува от менюто по-долу.
Ако все пак не успеете да се ориентирате, или се колебаете в избора си, ни потърсете за съвет.

снимка модел: Цена:
Описание и цена на безжични TP-LINK Archer T2U Nano AC600

TP-LINK Archer T2U Nano AC600

мрежови карти » безжични
Интерфейс: USB
описание на TP-LINK Archer T2U Nano AC600 »
Крайна цена:
22.49 лв.

Цена без ДДС:
18.75 лв.
Описание и цена на аксесоари Mercusys MY-MW300RE NEW

Mercusys MY-MW300RE NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Mercusys MY-MW300RE NEW »
Крайна цена:
22.49 лв.

Цена без ДДС:
18.75 лв.
Описание и цена на аксесоари SeaMAX SMF-PLC-104-20-21-B1 NEW

SeaMAX SMF-PLC-104-20-21-B1 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на SeaMAX SMF-PLC-104-20-21-B1 NEW »
Крайна цена:
22.49 лв.

Цена без ДДС:
18.75 лв.
Описание и цена на аксесоари ZYXEL Суич ZYXEL ES-105A v3, 5 портов, 10/100Mbps NEW

ZYXEL Суич ZYXEL ES-105A v3, 5 портов, 10/100Mbps NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на ZYXEL Суич ZYXEL ES-105A v3, 5 портов, 10/100Mbps NEW »
Крайна цена:
22.57 лв.

Цена без ДДС:
18.81 лв.
Описание и цена на аксесоари Dahua DH-LR1002 NEW

Dahua DH-LR1002 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Dahua DH-LR1002 NEW »
Крайна цена:
22.77 лв.

Цена без ДДС:
18.98 лв.
Описание и цена на безжични Tenda U9

Tenda U9

мрежови карти » безжични
Интерфейс: USB 2.0
описание на Tenda U9 »
Крайна цена:
22.77 лв.

Цена без ДДС:
18.98 лв.
Описание и цена на безжични Tenda N301

Tenda N301

Рутери » безжични
Интерфейс: LAN
описание на Tenda N301 »
Крайна цена:
22.77 лв.

Цена без ДДС:
18.98 лв.
Описание и цена на безжични TP-LINK TL-WR820N 300 Mbps

TP-LINK TL-WR820N 300 Mbps

Рутери » безжични
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK TL-WR820N 300 Mbps »
Крайна цена:
22.77 лв.

Цена без ДДС:
18.98 лв.
Описание и цена на безжични Totolink N300RT V2

Totolink N300RT V2

Рутери » безжични
Интерфейс: LAN
описание на Totolink N300RT V2 »
Крайна цена:
22.85 лв.

Цена без ДДС:
19.04 лв.
Описание и цена на аксесоари ZyXEL ZX-ES-105A NEW

ZyXEL ZX-ES-105A NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на ZyXEL ZX-ES-105A NEW »
Крайна цена:
22.85 лв.

Цена без ДДС:
19.04 лв.
Описание и цена на аксесоари ORICO Адаптер Type-C към VGA Orico XD-122-BK NEW

ORICO Адаптер Type-C към VGA Orico XD-122-BK NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на ORICO Адаптер Type-C към VGA Orico XD-122-BK NEW »
Крайна цена:
22.86 лв.

Цена без ДДС:
19.05 лв.
Описание и цена на аксесоари LogiLink LogiLink Wireless LAN 802.11 AC Adapter - Netzwerkadapter - USB 2.0 NEW

LogiLink LogiLink Wireless LAN 802.11 AC Adapter - Netzwerkadapter - USB 2.0 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LogiLink LogiLink Wireless LAN 802.11 AC Adapter - Netzwerkadapter - USB 2.0 NEW »
Крайна цена:
22.94 лв.

Цена без ДДС:
19.11 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard J4858D Compatible TAA Compliant 1000Base-SX SFP Transceiver

Hewlett-Packard J4858D Compatible TAA Compliant 1000Base-SX SFP Transceiver

адаптери и модули » SFP
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard J4858D Compatible TAA Compliant 1000Base-SX SFP Transceiver »
Крайна цена:
22.96 лв.

Цена без ДДС:
19.14 лв.
Описание и цена на аксесоари Ubiquiti UB-ISO-BEAM-16 NEW

Ubiquiti UB-ISO-BEAM-16 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Ubiquiti UB-ISO-BEAM-16 NEW »
Крайна цена:
23.05 лв.

Цена без ДДС:
19.21 лв.
Описание и цена на аксесоари Mimosa MI-100-00054 NEW

Mimosa MI-100-00054 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Mimosa MI-100-00054 NEW »
Крайна цена:
23.05 лв.

Цена без ДДС:
19.21 лв.
Описание и цена на PoE TP-Link TL-PoE10R

TP-Link TL-PoE10R

адаптери и модули » PoE
Интерфейс: LAN
описание на TP-Link TL-PoE10R »
Крайна цена:
23.09 лв.

Цена без ДДС:
19.24 лв.
Описание и цена на 8 port D-Link DES-1008D/E

D-Link DES-1008D/E

Суичове » 8 port
Интерфейс: LAN
описание на D-Link DES-1008D/E »
Крайна цена:
23.42 лв.

Цена без ДДС:
19.51 лв.
Описание и цена на SFP Repotec MOD-MGSX550

Repotec MOD-MGSX550

адаптери и модули » SFP
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-MGSX550 »
Крайна цена:
23.46 лв.

Цена без ДДС:
19.55 лв.
Описание и цена на аксесоари Assmann DIGITUS Professional Patch-Kabel - 25 m - Grau NEW

Assmann DIGITUS Professional Patch-Kabel - 25 m - Grau NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Assmann DIGITUS Professional Patch-Kabel - 25 m - Grau NEW »
Крайна цена:
23.61 лв.

Цена без ДДС:
19.68 лв.
Описание и цена на безжични TP-Link TL-WN822N

TP-Link TL-WN822N

мрежови карти » безжични
Интерфейс: USB
описание на TP-Link TL-WN822N »
Крайна цена:
23.68 лв.

Цена без ДДС:
19.74 лв.
Описание и цена на безжични TP-Link Archer T2U Nano AC600

TP-Link Archer T2U Nano AC600

мрежови карти » безжични
Интерфейс: USB
описание на TP-Link Archer T2U Nano AC600 »
Крайна цена:
23.68 лв.

Цена без ДДС:
19.74 лв.
Описание и цена на безжични TP-Link TL-WR820N 300 Mbps

TP-Link TL-WR820N 300 Mbps

Рутери » безжични
Интерфейс: LAN
описание на TP-Link TL-WR820N 300 Mbps »
Крайна цена:
23.68 лв.

Цена без ДДС:
19.74 лв.
Описание и цена на безжични TP-Link Archer T600U AC600

TP-Link Archer T600U AC600

мрежови карти » безжични
Интерфейс: USB
описание на TP-Link Archer T600U AC600 »
Крайна цена:
23.68 лв.

Цена без ДДС:
19.74 лв.
Описание и цена на SFP TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

адаптери и модули » SFP
Интерфейс: module
описание на TP-LINK TL-SM311LM »
Крайна цена:
23.74 лв.

Цена без ДДС:
19.78 лв.
Описание и цена на SFP TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

адаптери и модули » SFP
Интерфейс: module
описание на TP-LINK TL-SM311LS »
Крайна цена:
23.74 лв.

Цена без ДДС:
19.78 лв.

Страница: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:

ж.к. Младост
Потърсете ни на А1ския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont

ж.к. Люлин:
(временно само на адрес)
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:
Младост и Лагера

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент Dell Dell EMC PowerSwitch N2200-ON Series N2224X-ON - Switch - 24 Anschl?sse - managed - an Rack montierbar - CAMPUS Smart Value NEW
аксесоари Dell
Dell EMC PowerSwitch N2200-ON Series N2224X-ON - Switch - 24 Anschl?sse - managed - an Rack montierbar - CAMPUS Smart Value NEW
4838 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Synology Synology RackStation RS820+ - NAS-Server - 0 GB NEW
аксесоари Synology
Synology RackStation RS820+ - NAS-Server - 0 GB NEW
2227 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS NEW
аксесоари TP-LINK
MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS NEW
25 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK 24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428 V2 с 4-SFP слота NEW
аксесоари TP-LINK
24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428 V2 с 4-SFP слота NEW
375 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK 28-портов гигабитен управляем комутатор TP-Link JetStream PoE+ TL-SG2428P NEW
аксесоари TP-LINK
28-портов гигабитен управляем комутатор TP-Link JetStream PoE+ TL-SG2428P NEW
509 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN722N
мрежови карти TP-LINK
TL-WN722N
17 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN781ND
мрежови карти TP-LINK
TL-WN781ND
21 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN725N
мрежови карти TP-LINK
TL-WN725N
12 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TG-3468
мрежови карти TP-LINK
TG-3468
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WR841N
Рутери TP-LINK
TL-WR841N
35 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс (Sofia Computers) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2019 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм