Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
София Компютърс - Фейсбук страница
Рутери, LAN карти, Суичове, FTP, UTP кабели, Цени на рутери, Магазин за LAN компоненти, кабели за Интернет, цени на ЛАН карти, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ - LAN КОМПОНЕНТИ - КАРТИ, РУТЕРИ, суичове И ДР.

Мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, професионални мрежови решения.

В секцията предлагаме мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, access point, кабели, букси, професионални мрежови решения.

С цел намиране на по-конкретни резултати, Ви съветваме да изберете категорията, която Ви интересува от менюто по-долу.
Ако все пак не успеете да се ориентирате, или се колебаете в избора си, ни потърсете за съвет.

снимка модел: Цена:
Описание и цена на аксесоари Optone OE-SFP-WDM-SM-0220B NEW

Optone OE-SFP-WDM-SM-0220B NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Optone OE-SFP-WDM-SM-0220B NEW »
Крайна цена:
23.74 лв.

Цена без ДДС:
19.78 лв.
Описание и цена на аксесоари Optone OE-SFP-SX-MM-0205D NEW

Optone OE-SFP-SX-MM-0205D NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Optone OE-SFP-SX-MM-0205D NEW »
Крайна цена:
23.74 лв.

Цена без ДДС:
19.78 лв.
Описание и цена на аксесоари Optone OE-SFP-LX-SM-0220D NEW

Optone OE-SFP-LX-SM-0220D NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Optone OE-SFP-LX-SM-0220D NEW »
Крайна цена:
23.74 лв.

Цена без ДДС:
19.78 лв.
Описание и цена на жични D-Link DGE-528T

D-Link DGE-528T

мрежови карти » жични
Интерфейс: PCI
описание на D-Link DGE-528T »
Крайна цена:
23.91 лв.

Цена без ДДС:
19.93 лв.
Описание и цена на жични D-Link DGE-528T

D-Link DGE-528T

мрежови карти » жични
Интерфейс: PCI
описание на D-Link DGE-528T »
Крайна цена:
24.05 лв.

Цена без ДДС:
20.04 лв.
Описание и цена на аксесоари StarTech StarTech.com Cat6 geschirmtes (SFTP) Netzwerkkabel 5m - Snagless Gigabit Patchkabel - Grau - Patch-Kabel - 5 m - Grau NEW

StarTech StarTech.com Cat6 geschirmtes (SFTP) Netzwerkkabel 5m - Snagless Gigabit Patchkabel - Grau - Patch-Kabel - 5 m - Grau NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на StarTech StarTech.com Cat6 geschirmtes (SFTP) Netzwerkkabel 5m - Snagless Gigabit Patchkabel - Grau - Patch-Kabel - 5 m - Grau NEW »
Крайна цена:
24.07 лв.

Цена без ДДС:
20.06 лв.
Описание и цена на аксесоари StarTech StarTech.com USB 150Mbps Mini Wireless N Network Adapter - 802.11n/g 1T1R (USB150WN1X1) - Netzwerkadapter NEW

StarTech StarTech.com USB 150Mbps Mini Wireless N Network Adapter - 802.11n/g 1T1R (USB150WN1X1) - Netzwerkadapter NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на StarTech StarTech.com USB 150Mbps Mini Wireless N Network Adapter - 802.11n/g 1T1R (USB150WN1X1) - Netzwerkadapter NEW »
Крайна цена:
24.13 лв.

Цена без ДДС:
20.11 лв.
Описание и цена на surge protector Ubiquiti ETH-SP-G2 Ethernet Surge Protector

Ubiquiti ETH-SP-G2 Ethernet Surge Protector

адаптери и модули » surge protector
Интерфейс: LAN
описание на Ubiquiti ETH-SP-G2 Ethernet Surge Protector »
Крайна цена:
24.14 лв.

Цена без ДДС:
20.11 лв.
Описание и цена на безжични Tenda F300

Tenda F300

Рутери » безжични
Интерфейс: LAN
описание на Tenda F300 »
Крайна цена:
24.29 лв.

Цена без ДДС:
20.24 лв.
Описание и цена на аксесоари Tenda TD-TEF1109D NEW

Tenda TD-TEF1109D NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Tenda TD-TEF1109D NEW »
Крайна цена:
24.29 лв.

Цена без ДДС:
20.24 лв.
Описание и цена на аксесоари Brand-Rex BCC6CG245SU002 NEW

Brand-Rex BCC6CG245SU002 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Brand-Rex BCC6CG245SU002 NEW »
Крайна цена:
24.43 лв.

Цена без ДДС:
20.36 лв.
Описание и цена на аксесоари Mercusys MY-MW325R NEW

Mercusys MY-MW325R NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Mercusys MY-MW325R NEW »
Крайна цена:
24.56 лв.

Цена без ДДС:
20.47 лв.
Описание и цена на аксесоари SeaMAX SMF-108-PL-30-10-SC/APC NEW

SeaMAX SMF-108-PL-30-10-SC/APC NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на SeaMAX SMF-108-PL-30-10-SC/APC NEW »
Крайна цена:
24.56 лв.

Цена без ДДС:
20.47 лв.
Описание и цена на аксесоари LEGRAND LN032616 NEW

LEGRAND LN032616 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на LEGRAND LN032616 NEW »
Крайна цена:
24.69 лв.

Цена без ДДС:
20.57 лв.
Описание и цена на аксесоари TP-LINK MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS NEW

TP-LINK MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на TP-LINK MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS NEW »
Крайна цена:
24.75 лв.

Цена без ДДС:
20.63 лв.
Описание и цена на аксесоари Brand-Rex BCHOPMJ050010SC202 NEW

Brand-Rex BCHOPMJ050010SC202 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Brand-Rex BCHOPMJ050010SC202 NEW »
Крайна цена:
25.10 лв.

Цена без ДДС:
20.92 лв.
Описание и цена на PoE TP-Link PoE адаптер TL-POE2412G

TP-Link PoE адаптер TL-POE2412G

адаптери и модули » PoE
Интерфейс: LAN
описание на TP-Link PoE адаптер TL-POE2412G »
Крайна цена:
25.10 лв.

Цена без ДДС:
20.92 лв.
Описание и цена на аксесоари TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW

TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW »
Крайна цена:
25.13 лв.

Цена без ДДС:
20.94 лв.
Описание и цена на аксесоари TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW

TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW »
Крайна цена:
25.13 лв.

Цена без ДДС:
20.94 лв.
Описание и цена на аксесоари TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW

TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на TP-Link Tapo P100 - Smart-Stecker NEW »
Крайна цена:
25.13 лв.

Цена без ДДС:
20.94 лв.
Описание и цена на аксесоари TP-Link TP-Link TL-SM321B - v2 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul - GigE NEW

TP-Link TP-Link TL-SM321B - v2 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul - GigE NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на TP-Link TP-Link TL-SM321B - v2 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul - GigE NEW »
Крайна цена:
25.13 лв.

Цена без ДДС:
20.94 лв.
Описание и цена на аксесоари Brand-Rex BCHOPSC050020SC291 NEW

Brand-Rex BCHOPSC050020SC291 NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на Brand-Rex BCHOPSC050020SC291 NEW »
Крайна цена:
25.36 лв.

Цена без ДДС:
21.14 лв.
Описание и цена на аксесоари StarTech StarTech.com PCI Gigabit Ethernet Netzwerkkarte - 10 / 100 / 1000 Mbit/s - 32 bit Netzwerkadapter inkl. Low Profile Slotblech - Netzwerkadapter NEW

StarTech StarTech.com PCI Gigabit Ethernet Netzwerkkarte - 10 / 100 / 1000 Mbit/s - 32 bit Netzwerkadapter inkl. Low Profile Slotblech - Netzwerkadapter NEW

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на StarTech StarTech.com PCI Gigabit Ethernet Netzwerkkarte - 10 / 100 / 1000 Mbit/s - 32 bit Netzwerkadapter inkl. Low Profile Slotblech - Netzwerkadapter NEW »
Крайна цена:
25.48 лв.

Цена без ДДС:
21.23 лв.
Описание и цена на 5 port D-Link GO-SW-5G/E

D-Link GO-SW-5G/E

Суичове » 5 port
Интерфейс: LAN
описание на D-Link GO-SW-5G/E »
Крайна цена:
25.79 лв.

Цена без ДДС:
21.49 лв.
Описание и цена на аксесоари NEW RP-WRE300 RANGE EXTENDER

NEW RP-WRE300 RANGE EXTENDER

аксесоари » аксесоари
Интерфейс:
описание на NEW RP-WRE300 RANGE EXTENDER »
Крайна цена:
25.87 лв.

Цена без ДДС:
21.56 лв.

Страница: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:

ж.к. Младост
Потърсете ни на А1ския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont

ж.к. Люлин:
(временно само на адрес)
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:
Младост и Лагера

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент Dell Dell EMC PowerSwitch N2200-ON Series N2224X-ON - Switch - 24 Anschl?sse - managed - an Rack montierbar - CAMPUS Smart Value NEW
аксесоари Dell
Dell EMC PowerSwitch N2200-ON Series N2224X-ON - Switch - 24 Anschl?sse - managed - an Rack montierbar - CAMPUS Smart Value NEW
4838 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Synology Synology RackStation RS820+ - NAS-Server - 0 GB NEW
аксесоари Synology
Synology RackStation RS820+ - NAS-Server - 0 GB NEW
2227 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS NEW
аксесоари TP-LINK
MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS NEW
25 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK 24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428 V2 с 4-SFP слота NEW
аксесоари TP-LINK
24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428 V2 с 4-SFP слота NEW
375 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK 28-портов гигабитен управляем комутатор TP-Link JetStream PoE+ TL-SG2428P NEW
аксесоари TP-LINK
28-портов гигабитен управляем комутатор TP-Link JetStream PoE+ TL-SG2428P NEW
509 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN722N
мрежови карти TP-LINK
TL-WN722N
17 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN781ND
мрежови карти TP-LINK
TL-WN781ND
21 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN725N
мрежови карти TP-LINK
TL-WN725N
12 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TG-3468
мрежови карти TP-LINK
TG-3468
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WR841N
Рутери TP-LINK
TL-WR841N
35 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс (Sofia Computers) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2019 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм