Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
София Компютърс - Фейсбук страница

Тагове
Repotec MOD-MGSX550, онлайн магазин за Repotec MOD-MGSX550, Repotec MOD-MGSX550: SFP, Repotec MOD-MGSX550 цена, адаптери и модули SFP: Repotec MOD-MGSX550, Мрежов компонент Repotec MOD-MGSX550, SFP Repotec, адаптери и модули Repotec MOD-MGSX550 поръчка, SFP MOD-MGSX550, Спецификации на Repotec MOD-MGSX550, Цени на адаптери и модули SFP: Repotec MOD-MGSX550, Ниска цена на Repotec MOD-MGSX550,

Repotec MOD-MGSX550

ЦЕНА и ОПИСАНИЕ

Repotec MOD-MGSX550 SFP адаптери и модули module Цена и описание.

кликнете на снимката за голям размер

Repotec MOD-MGSX550 SFP адаптери и модули module Цена и описание. close previous next
Repotec MOD-MGSX550 снимка №1

Производител:

Repotec

Модел:

MOD-MGSX550

Инфрормация! Може да поръчате Repotec MOD-MGSX550 SFP адаптери и модули като кликнете на картинката с плика под цената, да добавите продукта в кошницата (картинката с кошницата) - не изисква регистрация, или да ни напишете и-мейл.

ЦЕНА:

23.32 лв.*

добави в количката.
Купете Repotec MOD-MGSX550 SFP адаптери и модули пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност на мрежов компонент Repotec MOD-MGSX550 SFP адаптери и модули попитайте за Repotec MOD-MGSX550 SFP адаптери и модули module на скайп Like in FB

цена без ДДС:

19.44 лв.*

* Цената без ДДС е за справка на големия брой фирми които пазаруват при нас.

Актуализация: 06-05-2021
Каталожен номер: 3639

Защо да купите Repotec MOD-MGSX550 от нас?

Инфрормация! Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Repotec MOD-MGSX550 !

Може да поръчате Repotec MOD-MGSX550 и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.

На фокус: Repotec MOD-MGSX550 (адаптери и модули » SFP)

Категория:
адаптери и модули » SFP
Интерфейс:
module

Спецификации на адаптери и модули SFP - Repotec MOD-MGSX550

REPOTEC MOD-MGSX550 mini-GBIC Tranceiver

Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard
Compliant with Fiber Channel 100-SM-LC-L standard
Small form pluggable (SFP) package
Duplex LC connector
Differential LVPECL inputs and outputs
Single power supply 3.3V
TTL signal detect indicator
Hot Pluggable
Class 1 laser product complies with EN 60825-1

Bit Rate (Mbps)
1250

Wavelength (nm)
850 (VCSEL)

Media
MMF

Distance
550m

TX Power (dBm)
-4 ~ -9.5

RX Sens. (dBm)
<-18

Гаранционен срок: попитайте
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.

* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!

ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА

Ако желаете, можете да се регистрирате в сайта (или да влезете, ако вече имате регистрация).
По този начин няма да ви се налага да попълвате по-долната форма при поръчка на компютри, монитори, лаптопи, принтери и компоненти.
Полетата ще бъдат автоматично попълнени с данните от регистрацията Ви, всеки път когато се логнете в сайта.
Също така, няма да ви се налага да попълвате всеки път стойността на анти-бот полето.

Обърнете внимание, че полетата отбелязани със звезда (* ), са задължителни.

* Продукт: Цена: бр.
Доставката за град София е на стойност 5 лв.
Цена при закупуване в някой от магазините ни: 23.32 лв.

* Вашето име:
(ако не сте от София, напишете 2-те си имена, за да ви изпратим продукта по куриер)

* Вашият телефон: Вашият и-мейл:

* Адрес за доставка: Искам да взема продукта от (без оскъпяване)
или посочете: точен адрес, или офис на еконт във вашия град.
Ако имате допълнителни бележки и пояснения, или искате да добавите данни за фактура, по-голямо количество и т.н.:
Ако сте от Бургас, Варна, Стара Загора, Пловдив, Хасково, Плевен, Сливен, Русе, Видин, Благоевград, Свищов, Созопол, Поморие, Приморско, Сливен, Ямбол, Карнобат, Сандански, Перник, Петрич, Севлиево или друго населено място, отбележете това в полето!Ако не сте в София, уточнете това в полето, за да няма недоразумения!


* Анти бот поле: три плюс две е равно на:
(изпишете отговора с цифра)

Обърнете внимание, че доставките за продукти на стойност под 150 лв. в рамките на град София са на стойност 5 лв.
Доставката на стоки със стойност над 150 лв. е безплатна (до вход на сграда) за района на град София.

Ако не сте от София - можете да заявите продукта с куриерска услуга: за подробности ТУК.

   

ОЩЕ адаптери и модули

Промоция на мрежови компоненти

* Поради факта, че цените на стоките се обновяват динамично, е възможно моментната цена на Repotec MOD-MGSX550 да е по-ниска! Препоръчваме Ви при интерес към Repotec MOD-MGSX550 да ни потърсите за информация !!!

Безплатна доставка на компютри, монитори и лаптопи или части за компютър за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 150** лв.

** - доставките се извършват през работните дни.Възможно е допълнително договаряне според случая.
Поради големия брой поддържани стоки ( над 9 000 ) е възможно определения компютърен компонент / аксесоар да не е наличен в офиса / шоурум-а на фирмата! Препоръчваме Ви, преди да ни посетите, да ни отправите запитване по мейл, скайп или телефон.

*** - доставките за Южни райони ( Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Стрелбище и Лозенец ), Източни райони ( Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина ), Югозападни райони( Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадник и Сердика ) и част от Западни райони ( Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден ) са безплатни при поръчка над 150 лв.

**** - при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) лева, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.

***** - Цените на продуктите, както и техните спецификации подежат на промяна, без предваритено уведомяване!!! При интерес към който и да е компютърен компонент, монитор, лаптоп или аксесоар, Ви препоръчваме да ни потърсите за текуща информация.

За клиенти на абонаментно компютърно обслужване - до 5% отстъпка от цената !
Може да разгледате цените на плановете за абонаментна поддръжка на компютри или да се запознаете с цените на компютърните услуги.
Разгледайте принципите за ремонт на компютри или цените на компютърните услуги.
Може да сглобите Ваша собствена конфигурация посредством нашия компютърен конфигуратор.

За контакти с нас - вижте ТУК .
Можете да разгледате още мрежови компоненти.

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение по домовете и компютри и компоненти втора употреба.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:

ж.к. Младост
Потърсете ни на А1ския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont

ж.к. Люлин:
(временно само на адрес)
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:
Младост и Лагера

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

Ако видите по-ниска цена за Repotec MOD-MGSX550 адаптери и модули , и искате да закупите лан компонента, ни потърсете, за да ви предложим цената, на която сте го намерили! Ние можем да Ви я дадем.
Можете да ни пишете по скайп или във формата за заявка в края на страницата, като посочите линк към мясото където сте го намерили на по-ниска цена.

НАЙ-НОВИ адаптери и модули

Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK TL-PA4010P KIT
TP-LINK
TL-PA4010P KIT
94 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Tenda PH3 Powerline AV1000 Gigabit Powerline Adapter Kit
Tenda
PH3 Powerline AV1000 Gigabit Powerline Adapter Kit
75 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK MC220CM
TP-LINK
MC220CM
64 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK TL-WPA7517 KIT AV1000
TP-LINK
TL-WPA7517 KIT AV1000
153 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK Gigabit Passive PoE адаптер TL-POE4824G 48V
TP-LINK
Gigabit Passive PoE адаптер TL-POE4824G 48V
28 лв.

Най-гледани адаптери и модули

Най-често разхлеждани: Repotec MOD-MGSX550
Repotec
MOD-MGSX550
23 лв.
Най-често разхлеждани: GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER
GBIC
AT-G8T RJ-45 COPPER
99 лв.
Най-често разхлеждани: GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX
GBIC
EXP MODULE A39T/1P 1000TX
152 лв.
Най-често разхлеждани: GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX
GBIC
EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX
241 лв.
Най-често разхлеждани: Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI
Repotec
MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI
70 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс (Sofia Computers) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2019 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук

Добави Repotec MOD-MGSX550 в количката
Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм