Батерии за телефон
Батерии за телефон: ЦЕНИ И МОДЕЛИ
В секцията предлагаме Батерии за телефон. Може да избирате между стотици модели батерии за лаптопи, мобилни устройства, таблети, телефони и смартфони.
Батерията на лаптопа, таблета, телефона, смартфона е компонента, който осигурява ток на устройството.
Батериите са с различни капацитети и брой на клетките, а от това основно зависи колко дълго може мобилния компютър да работи без ток.
С течение на времето (и според употребата и съхранението им), батериите в устройствата се износват и продължителността на работата им без захранване от ел. мрежата намалява и ако искате да работите без ток (навън например) е необходимо батерията да се смени.
Ако не сте сигурни в избора си на батерия за лаптоп, не се колебайте да се свържете с нас!
Можете единствено да спечелите.
Не на последно място, е добре да прочетете статията ни, относно това как да се грижим за лаптопите.
или вижте всички преносими компютри ( лаптопи ) и аксесоари за тях
Филтри:
| снимка | модел | Цени: |
|
Samsung Galaxy A7 2016 A710Mбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy A7 2016 A710M » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto Moto G7 Play XT1952батерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto Moto G7 Play XT1952 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto Moto One XT1941-4батерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto Moto One XT1941-4 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto Moto Z3батерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto Moto Z3 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Xiaomi Mi 9T Proбатерии » Батерии за телефонописание на Xiaomi Mi 9T Pro » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Xiaomi Redmi K20 Proбатерии » Батерии за телефонописание на Xiaomi Redmi K20 Pro » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy A8 2018 A530Fбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy A8 2018 A530F » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Sony Xperia XZ3 Dual H9436батерии » Батерии за телефонописание на Sony Xperia XZ3 Dual H9436 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Sony Xperia XZ3 H8416батерии » Батерии за телефонописание на Sony Xperia XZ3 H8416 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy A22 A225Fбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy A22 A225F » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy A31 A315Fбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy A31 A315F » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy A32 A325Fбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy A32 A325F » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy G935Fбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy G935F » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy G935FDбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy G935FD » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy S7 Edgeбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy S7 Edge » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy S7 Edge Dualбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy S7 Edge Dual » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy G985Fбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy G985F » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto Defy 2021батерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto Defy 2021 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy S20 Plusбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy S20 Plus » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto E30батерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto E30 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto E40батерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto E40 » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto E7 Plusбатерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto E7 Plus » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto E7 Powerбатерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto E7 Power » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Samsung Galaxy N975Fбатерии » Батерии за телефонописание на Samsung Galaxy N975F » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
|
Motorola Moto E7i Powerбатерии » Батерии за телефонописание на Motorola Moto E7i Power » |
Крайна цена: 14.82 € Цена без ДДС: € |
Страница: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667
Можете да се свържете с нас или да се запознаете с промоциите на лаптопи, мобилни устройства, преносими компютри и Раници, чанти и калъфи.Ако желаете, може да разгледате предложенията на за лаптопи втора употреба (втора ръка).






















































