Проблем с принтер в Remoute Desctop

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

gladiator80
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2013, 13:30
Обратна връзка:

Проблем с принтер в Remoute Desctop

Мнение от gladiator80 »

Здравейте, имам следния проблем, един от компютрите в мрежата го преинсталирах и му добавям принтер, който е шернат на друг компютър, принтера се намира и си работи, проблема е обаче, че не го вижда в Remoute desctop conction свързвам го така към един 2008 сървър, където ползва програми, указвам му да ползва локалния принтер, но след, като се кънектне през ремуута не си вижда принтера и това е само на този компютър, който си е с ХР абсолютно по същия начин си свързвам друг компютър и няма проблем, но този не иска да си види там принтера и това е. Поставих нов хард диск, инсталирах си пак XP и отново същия проблем...
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Проблем с принтер в Remoute Desctop

Мнение от Powerplay »

Трябва да разрешиш достъпа на всеки от компютрите до устойствата в мрежата (няма XP пред мен за да ти кажа как става) Мисля че при ремуут конторла има опция за даване/вземане на привилегии.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
gladiator80
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2013, 13:30
Обратна връзка:

Re: Проблем с принтер в Remoute Desctop

Мнение от gladiator80 »

Готово, цялата работа е да се инсталира Net Framework но версия 3.5 с останалите не тръгна
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта