Преинсталация

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

oxito1
Мнения: 26
Регистриран на: 08 Яну 2012, 00:09
Обратна връзка:

Преинсталация

Мнение от oxito1 »

Как да си преинсталирам windows xp.Какво се прави когато си рестартираш компютъра с командата DEL и F1.Някакви настройки се променяха.
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 748
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Преинсталация

Мнение от ddragon »

Не ти отговарям, защото за всеки компютър е различно.
Въпрос на 2 минути ровене е да се разбере според твоя компютър как да се справиш.

С риск да те обида, ще споделя , че за мен е неуважение когато някой не си направи труда да отдели 2 минути, а задава въпрос, на който няма отговор.
Защо?

Защото :
НЕ даваш информация за компютъра си.
НЕ даваш информация за дънната платка.
НЕ даваш информация за вида на БИОС-а.
НИКЪДЕ не се споменава какъв е, и как е записван Уиндоуса.

Най-малкото от там откъдето е свален/закупен има информация за това как да го инсталираш.

Все едно, аз да си намеря инжекция за колата, и да питам :
Бе имам една кола ( естествено - не съм длъжен да споменавам марка, модел, година и т.н. ) дето искам да и сменя инжекцията...
Как да я сменя :tired: , че ся точно ме мързи да гледам ква е...

Сори, ама на такъв въпрос, такъв отговор, и след толко време.
Cyber
Мнения: 22
Регистриран на: 17 Апр 2012, 18:07
Обратна връзка:

Re: Преинсталация

Мнение от Cyber »

oxito1 написа:Как да си преинсталирам windows xp.Какво се прави когато си рестартираш компютъра с командата DEL и F1.Някакви настройки се променяха.
Уина можеш да намериш в гоогле наините и вариантите на преинстал тва е отговор на парвия вапрос
пиши в гоогле - (preinstalaciq na xp step by step) (преинсталация на хп стъпка по стъпка)
и от там следваи картинките
въпрос 2: ДЕЛ е за вход в някои биоси различните модели имат различен кей за вход ТАМ НЕ ПИПАЙ от там се настройват устройствата преоритети на зареждане и прочие изключваш включваш и.т.к.н.
Ф1 ти се е показало да го натиснеш за да потвърдиш промените може да е от часовника ако се е реснал ако батерията ти е слаба или ..... мн работи
ПС : сичко е мн просто просто задай точен въпрос както казва ddragon
No Mercy No Shame
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост