Проблем с лаптоп DELL

Всичко за мобилните компютри - грижа, поддръжка, спецификации и съвети. Дискусии свързани с температури, почистване и поддръжка на лаптопите. Трикове и въпроси за батериите на преносимите компютри и грижа за тях. Въпроси и отговори за лаптопите и другите мобилни устройства.

Модератори: admin, Powerplay

Ganchew97
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Дек 2016, 19:09
Обратна връзка:

Проблем с лаптоп DELL

Мнение от Ganchew97 »

Здравейте имам проблем със лаптоп DELL модела е Latitude E6420 . Когато сложа да се зарежда екрана загасва и не може да се борави със лаптопа в момента е с windows 10 ако има някакво значение . Някой знае ли нещо по въпроса дали нещо от настройките или е проблем със лаптопа . Искам да се знае че въобще не съм компетентен от страна на компютри и лаптоп . Направил съм регистрация в този форум за да пусна тази тема и някой евентуално да ми обясни ситуацията каква е . Мерси предварително :)
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблем с лаптоп DELL

Мнение от ddragon »

Опитай с друга версия на 10-ката или виж със 7ца има ли такъв проблем.
Ако проблема остане и в тези случаи е най-добре да се занесе на сервиз за тестове на хардуера.
nikolai_iliev82
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2019, 14:16
Обратна връзка:

Re: Проблем с лаптоп DELL

Мнение от nikolai_iliev82 »

някой лентов кабел си прави мизерийката. Уиндоус 10 вече не би трябвало да създава смущения при по-старите машинки, ама знае ли се.
Georgi267
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Фев 2021, 10:05
Обратна връзка:

Re: Проблем с лаптоп DELL

Мнение от Georgi267 »

имах подобен проблем, причината беше лентов кабел наистина и до няколко дни беше като нов

dell като цяло са слаби в това отношение и трябва да се има предвид при покупка
Публикувай отговор

Обратно към “Лаптопи и мобилни компютри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта