Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
София Компютърс - Фейсбук страница
Мрежови модули, Media converter, SFP, Мрежови дискове, Media converter цена, Магазин за LAN компоненти, SFP цени, цени на Мрежови дискове, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ МОДУЛИ - SFP, MEDIA CONVERTER и др.

мрежови модули за високоскоростен, надежден интернет.

В секцията предлагаме мрежови модули за високоскоростен, надежден интернет - SFP, MEDIA CONVERTER и др.

Професионални решения за изграждане на по-мащабни и сигурни мрежи: Модули за суичове и още мрежови устройства.

или вижте всички мрежови компоненти (LAN карти, рутери, суичове, безжични устройства и др.) »

снимка модел: Цена:
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard J4858D Compatible TAA Compliant 1000Base-SX SFP Transceiver

Hewlett-Packard J4858D Compatible TAA Compliant 1000Base-SX SFP Transceiver

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard J4858D Compatible TAA Compliant 1000Base-SX SFP Transceiver »
Крайна цена:
22.59 лв.

Цена без ДДС:
18.83 лв.
Описание и цена на SFP Repotec MOD-MGSX550

Repotec MOD-MGSX550

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-MGSX550 »
Крайна цена:
24.84 лв.

Цена без ДДС:
20.70 лв.
Описание и цена на SFP MikroTik Dual S-85DLC05D

MikroTik Dual S-85DLC05D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MikroTik Dual S-85DLC05D »
Крайна цена:
30.46 лв.

Цена без ДДС:
25.38 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti SFP gigabit SX (LC) 2-pk UF-MM-1G

Ubiquiti SFP gigabit SX (LC) 2-pk UF-MM-1G

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti SFP gigabit SX (LC) 2-pk UF-MM-1G »
Крайна цена:
35.45 лв.

Цена без ДДС:
29.55 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard J9150D-C compatible multimode 850nm SFP+ SR Transceiver

Hewlett-Packard J9150D-C compatible multimode 850nm SFP+ SR Transceiver

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard J9150D-C compatible multimode 850nm SFP+ SR Transceiver »
Крайна цена:
38.38 лв.

Цена без ДДС:
31.98 лв.
Описание и цена на media converter TP-Link MC220L Fiber Converter

TP-Link MC220L Fiber Converter

media converter » модули
Интерфейс: LAN
описание на TP-Link MC220L Fiber Converter »
Крайна цена:
40.56 лв.

Цена без ДДС:
33.80 лв.
Описание и цена на SFP TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-Link TL-SM311LS »
Крайна цена:
43.72 лв.

Цена без ДДС:
36.43 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G

Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G »
Крайна цена:
43.80 лв.

Цена без ДДС:
36.50 лв.
Описание и цена на SFP TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-Link TL-SM321B »
Крайна цена:
44.52 лв.

Цена без ДДС:
37.10 лв.
Описание и цена на SFP TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-Link TL-SM311LM »
Крайна цена:
46.17 лв.

Цена без ДДС:
38.47 лв.
Описание и цена на media converter Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

media converter » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI »
Крайна цена:
74.52 лв.

Цена без ДДС:
62.10 лв.
Описание и цена на media converter Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

media converter » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI »
Крайна цена:
74.52 лв.

Цена без ДДС:
62.10 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ 10G  SR(LC) 2-pk

Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ 10G SR(LC) 2-pk

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ 10G SR(LC) 2-pk »
Крайна цена:
79.33 лв.

Цена без ДДС:
66.11 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode

Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode »
Крайна цена:
88.05 лв.

Цена без ДДС:
73.37 лв.
Описание и цена на SFP GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER »
Крайна цена:
105.84 лв.

Цена без ДДС:
88.20 лв.
Описание и цена на SFP MikroTik SFP S+85DLC03D

MikroTik SFP S+85DLC03D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MikroTik SFP S+85DLC03D »
Крайна цена:
106.55 лв.

Цена без ДДС:
88.79 лв.
Описание и цена на SFP MikroTik WDM S-3553LC20D

MikroTik WDM S-3553LC20D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MikroTik WDM S-3553LC20D »
Крайна цена:
124.96 лв.

Цена без ДДС:
104.13 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard SFP gigabit SX (LC), J4858D

Hewlett-Packard SFP gigabit SX (LC), J4858D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard SFP gigabit SX (LC), J4858D »
Крайна цена:
129.33 лв.

Цена без ДДС:
107.77 лв.
Описание и цена на media converter GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX

GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX

media converter » модули
Интерфейс: cable
описание на GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX »
Крайна цена:
162.00 лв.

Цена без ДДС:
135.00 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S

Ubiquiti UF-SM-10G-S

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-SM-10G-S »
Крайна цена:
187.76 лв.

Цена без ДДС:
156.46 лв.
Описание и цена на media converter GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX

GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX

media converter » модули
Интерфейс: cable
описание на GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX »
Крайна цена:
257.04 лв.

Цена без ДДС:
214.20 лв.
Описание и цена на SFP MikroTik SFP+ модул S+31DLC10D

MikroTik SFP+ модул S+31DLC10D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MikroTik SFP+ модул S+31DLC10D »
Крайна цена:
273.29 лв.

Цена без ДДС:
227.74 лв.
Описание и цена на SFP Super Micro AOC-E10GSFPSR

Super Micro AOC-E10GSFPSR

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Super Micro AOC-E10GSFPSR »
Крайна цена:
298.08 лв.

Цена без ДДС:
248.40 лв.
Описание и цена на SFP Super Micro AOC-STGN-I1S 2PORT 10GB NIC

Super Micro AOC-STGN-I1S 2PORT 10GB NIC

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Super Micro AOC-STGN-I1S 2PORT 10GB NIC »
Крайна цена:
322.92 лв.

Цена без ДДС:
269.10 лв.
Описание и цена на SFP CISCO SFP-10G-SR-S SFP+ transceiver module - 10 GigE

CISCO SFP-10G-SR-S SFP+ transceiver module - 10 GigE

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на CISCO SFP-10G-SR-S SFP+ transceiver module - 10 GigE »
Крайна цена:
395.90 лв.

Цена без ДДС:
329.92 лв.

Страница: 12

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:
ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

ж.к. Младост
Потърсете ни на А1ския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на Telenor телефон във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0893-573-827
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Люлин:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на лаптоп, компютър или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, монитор или компонент. 0884-737849
или 0884-serviz

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент QNAP NAS QNAP TS-873U-RP-8G 0/8HDD 2U NEW
n QNAP
NAS QNAP TS-873U-RP-8G 0/8HDD 2U NEW
4227 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент DEEPCOOL Deepcool RGB 100 WhiteLED Lighting Kit NEW
n DEEPCOOL
Deepcool RGB 100 WhiteLED Lighting Kit NEW
19 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Ubiquiti Switch Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, with HDD NEW
n Ubiquiti
Switch Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, with HDD NEW
409 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Asus WLAN rout 2400Mb Asus RT-AC85P AC2400 NEW
n Asus
WLAN rout 2400Mb Asus RT-AC85P AC2400 NEW
336 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент DEEPCOOL Deepcool RGB 100 Red LED Lighting Kit NEW
n DEEPCOOL
Deepcool RGB 100 Red LED Lighting Kit NEW
19 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN722N
безжични TP-Link
TL-WN722N
18 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN781ND
безжични TP-Link
TL-WN781ND
21 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN725N
безжични TP-Link
TL-WN725N
13 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TG-3468
лан карта TP-Link
TG-3468
21 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WR841N
Рутери TP-Link
TL-WR841N
36 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс ( Sofia Computers ) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2019 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм