Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
София Компютърс - Фейсбук страница
Мрежови модули, Media converter, SFP, Мрежови дискове, Media converter цена, Магазин за LAN компоненти, SFP цени, цени на Мрежови дискове, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ МОДУЛИ - SFP, MEDIA CONVERTER и др.

мрежови модули за високоскоростен, надежден интернет.

В секцията предлагаме мрежови модули за високоскоростен, надежден интернет - SFP, MEDIA CONVERTER и др.

Професионални решения за изграждане на по-мащабни и сигурни мрежи: Модули за суичове и още мрежови устройства.

или вижте всички мрежови компоненти (LAN карти, рутери, суичове, безжични устройства и др.) »

снимка модел: Цена:
Описание и цена на SFP Repotec MOD-MGSX550

Repotec MOD-MGSX550

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-MGSX550 »
Крайна цена:
23.87 лв.

Цена без ДДС:
19.90 лв.
Описание и цена на SFP MikroTik Dual S-85DLC05D

MikroTik Dual S-85DLC05D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MikroTik Dual S-85DLC05D »
Крайна цена:
30.49 лв.

Цена без ДДС:
25.41 лв.
Описание и цена на media converter TP-Link MC220L Fiber Converter

TP-Link MC220L Fiber Converter

media converter » модули
Интерфейс: LAN
описание на TP-Link MC220L Fiber Converter »
Крайна цена:
39.57 лв.

Цена без ДДС:
32.98 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G

Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G »
Крайна цена:
43.85 лв.

Цена без ДДС:
36.55 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti U Fiber Single-Mode 1G BiDi

Ubiquiti U Fiber Single-Mode 1G BiDi

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti U Fiber Single-Mode 1G BiDi »
Крайна цена:
49.63 лв.

Цена без ДДС:
41.36 лв.
Описание и цена на SFP TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-Link TL-SM311LM »
Крайна цена:
55.63 лв.

Цена без ДДС:
46.36 лв.
Описание и цена на SFP TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-Link TL-SM321B »
Крайна цена:
55.63 лв.

Цена без ДДС:
46.36 лв.
Описание и цена на SFP TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-Link TL-SM311LS »
Крайна цена:
55.63 лв.

Цена без ДДС:
46.36 лв.
Описание и цена на media converter Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

media converter » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI »
Крайна цена:
71.62 лв.

Цена без ДДС:
59.69 лв.
Описание и цена на media converter Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

media converter » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI »
Крайна цена:
71.62 лв.

Цена без ДДС:
59.69 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ 10G  SR(LC) 2-pk

Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ 10G SR(LC) 2-pk

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ 10G SR(LC) 2-pk »
Крайна цена:
83.24 лв.

Цена без ДДС:
69.37 лв.
Описание и цена на SFP TP-Link 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TXM431-SR

TP-Link 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TXM431-SR

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на TP-Link 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TXM431-SR »
Крайна цена:
83.45 лв.

Цена без ДДС:
69.54 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode

Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode »
Крайна цена:
88.14 лв.

Цена без ДДС:
73.45 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S

Ubiquiti UF-SM-10G-S

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-SM-10G-S »
Крайна цена:
97.12 лв.

Цена без ДДС:
80.93 лв.
Описание и цена на SFP GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER »
Крайна цена:
101.72 лв.

Цена без ДДС:
84.77 лв.
Описание и цена на SFP MikroTik WDM S-3553LC20D

MikroTik WDM S-3553LC20D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MikroTik WDM S-3553LC20D »
Крайна цена:
125.10 лв.

Цена без ДДС:
104.25 лв.
Описание и цена на media converter GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX

GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX

media converter » модули
Интерфейс: cable
описание на GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX »
Крайна цена:
155.70 лв.

Цена без ДДС:
129.75 лв.
Описание и цена на media converter GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX

GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX

media converter » модули
Интерфейс: cable
описание на GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX »
Крайна цена:
247.04 лв.

Цена без ДДС:
205.87 лв.
Описание и цена на SFP MikroTik SFP+ модул S+31DLC10D

MikroTik SFP+ модул S+31DLC10D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MikroTik SFP+ модул S+31DLC10D »
Крайна цена:
273.60 лв.

Цена без ДДС:
228.00 лв.
Описание и цена на SFP Super Micro AOC-E10GSFPSR

Super Micro AOC-E10GSFPSR

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Super Micro AOC-E10GSFPSR »
Крайна цена:
286.49 лв.

Цена без ДДС:
238.74 лв.
Описание и цена на SFP Super Micro AOC-STGN-I1S 2PORT 10GB NIC

Super Micro AOC-STGN-I1S 2PORT 10GB NIC

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Super Micro AOC-STGN-I1S 2PORT 10GB NIC »
Крайна цена:
310.36 лв.

Цена без ДДС:
258.64 лв.
Описание и цена на n Hewlett-Packard 2920 2-port Stacking Module (J9733A)

Hewlett-Packard 2920 2-port Stacking Module (J9733A)

n » модули
Интерфейс: module
описание на Hewlett-Packard 2920 2-port Stacking Module (J9733A) »
Крайна цена:
553.43 лв.

Цена без ДДС:
461.19 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard SFP+ transceiver module 10G J9151A

Hewlett-Packard SFP+ transceiver module 10G J9151A

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard SFP+ transceiver module 10G J9151A »
Крайна цена:
553.43 лв.

Цена без ДДС:
461.19 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard Aruba 2920 2-port 10GbE SFP+ Module (J9731A)

Hewlett-Packard Aruba 2920 2-port 10GbE SFP+ Module (J9731A)

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на Hewlett-Packard Aruba 2920 2-port 10GbE SFP+ Module (J9731A) »
Крайна цена:
600.71 лв.

Цена без ДДС:
500.59 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard N 5400R 24-port 1GbE SFP with MACsec v3 zl2 Module J9988A

Hewlett-Packard N 5400R 24-port 1GbE SFP with MACsec v3 zl2 Module J9988A

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard N 5400R 24-port 1GbE SFP with MACsec v3 zl2 Module J9988A »
Крайна цена:
1,668.62 лв.

Цена без ДДС:
1,390.52 лв.

Страница: 12

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:
ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

ж.к. Младост
Потърсете ни на М-Телския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на Telenor телефон във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0893-573-827
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Люлин:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на лаптоп, компютър или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, монитор или компонент. 0884-737849
или 0884-serviz

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент TOTOLINK TTLN150USM v2 NEW
n TOTOLINK
TTLN150USM v2 NEW
9 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TOTOLINK TTLN300RT V2 NEW
n TOTOLINK
TTLN300RT V2 NEW
24 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-Link AC500 Wireless Controller
Мрежови TP-Link
AC500 Wireless Controller
383 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-Link T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Stackable Smart
Суичове TP-Link
T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Stackable Smart
644 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент MikroTik SXTsq 5 ac
антена MikroTik
SXTsq 5 ac
104 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN722N
безжични TP-Link
TL-WN722N
19 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN781ND
безжични TP-Link
TL-WN781ND
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN725N
безжични TP-Link
TL-WN725N
12 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TG-3468
лан карта TP-Link
TG-3468
19 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WR841N
Рутери TP-Link
TL-WR841N
33 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс ( Sofia Computers ) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2015 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм