Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
Мрежови модули, Media converter, SFP, Мрежови дискове, Media converter цена, Магазин за LAN компоненти, SFP цени, цени на Мрежови дискове, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ МОДУЛИ - SFP, MEDIA CONVERTER и др.

мрежови модули за високоскоростен, надежден интернет.

В секцията предлагаме мрежови модули за високоскоростен, надежден интернет - SFP, MEDIA CONVERTER и др.

Професионални решения за изграждане на по-мащабни и сигурни мрежи: Модули за суичове и още мрежови устройства.

или вижте всички мрежови компоненти (LAN карти, рутери, суичове, безжични устройства и др.) »

снимка модел: Цена:
Описание и цена на SFP Repotec MOD-MGSX550

Repotec MOD-MGSX550

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-MGSX550 »
Крайна цена:
23.46 лв.

Цена без ДДС:
19.55 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G

Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G »
Крайна цена:
42.78 лв.

Цена без ДДС:
35.65 лв.
Описание и цена на SFP TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-LINK TL-SM311LM »
Крайна цена:
48.50 лв.

Цена без ДДС:
40.41 лв.
Описание и цена на SFP Mikrotik S-RJ01

Mikrotik S-RJ01

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на Mikrotik S-RJ01 »
Крайна цена:
50.33 лв.

Цена без ДДС:
41.94 лв.
Описание и цена на SFP TP-LINK TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-LINK TL-SM321B »
Крайна цена:
54.64 лв.

Цена без ДДС:
45.54 лв.
Описание и цена на SFP TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на TP-LINK TL-SM311LS »
Крайна цена:
54.64 лв.

Цена без ДДС:
45.54 лв.
Описание и цена на media converter TP-LINK MC220L Fiber Converter

TP-LINK MC220L Fiber Converter

media converter » модули
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK MC220L Fiber Converter »
Крайна цена:
57.42 лв.

Цена без ДДС:
47.85 лв.
Описание и цена на media converter Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

media converter » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI »
Крайна цена:
70.38 лв.

Цена без ДДС:
58.65 лв.
Описание и цена на media converter Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

media converter » модули
Интерфейс: module
описание на Repotec MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI »
Крайна цена:
70.38 лв.

Цена без ДДС:
58.65 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode

Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode »
Крайна цена:
85.98 лв.

Цена без ДДС:
71.65 лв.
Описание и цена на SFP GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER »
Крайна цена:
99.96 лв.

Цена без ДДС:
83.30 лв.
Описание и цена на SFP MIKROTIK SFP S+85DLC03D

MIKROTIK SFP S+85DLC03D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MIKROTIK SFP S+85DLC03D »
Крайна цена:
104.05 лв.

Цена без ДДС:
86.71 лв.
Описание и цена на SFP MIKROTIK WDM S-3553LC20D

MIKROTIK WDM S-3553LC20D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MIKROTIK WDM S-3553LC20D »
Крайна цена:
122.04 лв.

Цена без ДДС:
101.70 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard SFP gigabit SX (LC), J4858D

Hewlett-Packard SFP gigabit SX (LC), J4858D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard SFP gigabit SX (LC), J4858D »
Крайна цена:
124.79 лв.

Цена без ДДС:
103.99 лв.
Описание и цена на SFP MIKROTIK S+RJ10

MIKROTIK S+RJ10

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MIKROTIK S+RJ10 »
Крайна цена:
132.44 лв.

Цена без ДДС:
110.36 лв.
Описание и цена на media converter GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX

GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX

media converter » модули
Интерфейс: cable
описание на GBIC EXP MODULE A39T/1P 1000TX »
Крайна цена:
153.00 лв.

Цена без ДДС:
127.50 лв.
Описание и цена на SFP HP J4859C ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

HP J4859C ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на HP J4859C ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC »
Крайна цена:
155.73 лв.

Цена без ДДС:
129.78 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver, J4859D

Hewlett-Packard Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver, J4859D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver, J4859D »
Крайна цена:
215.36 лв.

Цена без ДДС:
179.47 лв.
Описание и цена на media converter GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX

GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX

media converter » модули
Интерфейс: cable
описание на GBIC EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX »
Крайна цена:
242.76 лв.

Цена без ДДС:
202.30 лв.
Описание и цена на SFP SUPERMICRO AOC-E10GSFPSR

SUPERMICRO AOC-E10GSFPSR

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на SUPERMICRO AOC-E10GSFPSR »
Крайна цена:
281.52 лв.

Цена без ДДС:
234.60 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A)

Hewlett-Packard X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A)

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на Hewlett-Packard X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A) »
Крайна цена:
327.83 лв.

Цена без ДДС:
273.19 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver, J9150D

Hewlett-Packard Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver, J9150D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver, J9150D »
Крайна цена:
372.11 лв.

Цена без ДДС:
310.09 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard SFP+ transceiver module 10G J9151A

Hewlett-Packard SFP+ transceiver module 10G J9151A

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard SFP+ transceiver module 10G J9151A »
Крайна цена:
552.85 лв.

Цена без ДДС:
460.71 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard ZL2/V3 Module 12xSFP + 12xPoE+ J9989A

Hewlett-Packard ZL2/V3 Module 12xSFP + 12xPoE+ J9989A

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard ZL2/V3 Module 12xSFP + 12xPoE+ J9989A »
Крайна цена:
1,581.73 лв.

Цена без ДДС:
1,318.11 лв.
Описание и цена на SFP Hewlett-Packard N 5400R 24-port 1GbE SFP with MACsec v3 zl2 Module J9988A

Hewlett-Packard N 5400R 24-port 1GbE SFP with MACsec v3 zl2 Module J9988A

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на Hewlett-Packard N 5400R 24-port 1GbE SFP with MACsec v3 zl2 Module J9988A »
Крайна цена:
1,770.14 лв.

Цена без ДДС:
1,475.12 лв.

Страница: 12

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:
ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

ж.к. Младост
Потърсете ни на М-Телския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на Telenor телефон във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0893-573-827
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Люлин:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на лаптоп, компютър или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, монитор или компонент. 0884-737849
или 0884-serviz

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент TP-LINK CPE610 5GHz 300 mbps
антена TP-LINK
CPE610 5GHz 300 mbps
151 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Aten KVM Sw. Aten cable (PC) 1.8m USB NEW
n Aten
KVM Sw. Aten cable (PC) 1.8m USB NEW
14 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Hewlett-Packard X450 4U/7U Rackmount Kit J9852A
Суичове Hewlett-Packard
X450 4U/7U Rackmount Kit J9852A
449 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Synology RS818RP+ 0/4HDD 1U
NAS Synology
RS818RP+ 0/4HDD 1U
2740 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент ASUS 4G-AC53U
Рутери ASUS
4G-AC53U
380 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN781ND
безжични TP-LINK
TL-WN781ND
23 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN725N
безжични TP-LINK
TL-WN725N
14 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WR841N
Рутери TP-LINK
TL-WR841N
33 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TG-3468
лан карта TP-Link
TG-3468
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN781ND
безжични TP-LINK
TL-WN781ND
24 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс ( Sofia Computers ) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2015 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм