Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
София Компютърс - Фейсбук страница
Тагове
D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP, онлайн магазин за D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP, D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP: Суичове, D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP цена, устройства Суичове: D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP, Мрежов компонент D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP, Суичове D-Link, устройства D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP поръчка, Суичове DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP, Спецификации на D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP, Цени на устройства Суичове: D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP, Ниска цена на D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP,

D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP

ЦЕНА и ОПИСАНИЕ

D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP Суичове устройства LAN Цена и описание.

кликнете на снимката за голям размер

D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP Суичове устройства LAN Цена и описание. close previous next
D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP снимка №1

Производител:

D-Link

Модел:

DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP

ЦЕНА:

изчерпан

пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност на мрежов компонент D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP Суичове устройства попитайте за D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP Суичове устройства LAN на скайп Like in FB

цена без ДДС:

изчерпан

* Цената без ДДС е за справка на големия брой фирми които пазаруват при нас.

Актуализация: 22-10-2019
Каталожен номер: 16914

Защо да купите D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP от нас?

Инфрормация! Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP !

Може да поръчате D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.

На фокус: D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP (устройства » Суичове)

Категория:
устройства » Суичове
Интерфейс:
LAN

Спецификации на устройства Суичове - D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP

D-Link DGS-1210-28 Смарт 24-port Gigabit Smart + 4 SFP DGS-1210-28

 

Overview

  • Партиден номер : DGS-1210-28
  • Type : Managed
  • Managed Port : No
  • Ports : 24
  • PoE : No
  • Network type : Gigabit Ethernet
  • SFP slots : 4
  • Stacking : No
  • Layer 3 switching : No
  • Uplink Base-T : Yes
  • Uplink SFP : Yes
  • Uplink Dual Personality : Yes
  • Uplink LC Fiber : Yes
  • Uplink : 4x Dual personality

Specifications

  • Производител: D-LINK
  • Гаранция: 24 месеца
  • Критерии за валидност на гаранцията: Гаранционна карта
  • Цвят: Черен
  • Приложение:
    • За бизнеса
    • Rackmount
  • Интерфейс:
    • 4 SFP Ports
    • 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
  • Тип:
    • Managed
    • Smart

 

Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.

ОЩЕ Суичове

Промоция на мрежови компоненти

* Поради факта, че цените на стоките се обновяват динамично, е възможно моментната цена на D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP да е по-ниска! Препоръчваме Ви при интерес към D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP да ни потърсите за информация !!!

Безплатна доставка на компютри, монитори и лаптопи или части за компютър за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 150** лв.
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на стойност над 200лв. Под тази сума, доставката е на стойност 10лв.!!!

** - доставките се извършват през работните дни.Възможно е допълнително договаряне според случая.
Поради големия брой поддържани стоки ( над 9 000 ) е възможно определения компютърен компонент / аксесоар да не е наличен в офиса / шоурум-а на фирмата! Препоръчваме Ви, преди да ни посетите, да ни отправите запитване по мейл, скайп или телефон.

*** - доставките за Южни райони ( Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Стрелбище и Лозенец ), Източни райони ( Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина ), Югозападни райони( Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадник и Сердика ) и част от Западни райони ( Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден ) са безплатни при поръчка над 100 лв.

**** - при поръчка на стойност над 1 000 ( хиляда ) лева, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.

***** - Цените на продуктите, както и техните спецификации подежат на промяна, без предваритено уведомяване!!! При интерес към който и да е компютърен компонент, монитор, лаптоп или аксесоар, Ви препоръчваме да ни потърсите за текуща информация.

За клиенти на абонаментно компютърно обслужване - до 5% отстъпка от цената !
Може да разгледате цените на плановете за абонаментна поддръжка на компютри или да се запознаете с цените на компютърните услуги.
Разгледайте принципите за ремонт на компютри или цените на компютърните услуги.
Може да сглобите Ваша собствена конфигурация посредством нашия компютърен конфигуратор.

За контакти с нас - вижте ТУК .
Можете да разгледате още мрежови компоненти.

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение по домовете и компютри и компоненти втора употреба.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:
ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

ж.к. Младост
Потърсете ни на А1ския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на Telenor телефон във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0893-573-827
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Люлин:
(временно само на адрес)
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на лаптоп, компютър или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, монитор или компонент. 0884-737849
или 0884-serviz

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:
Младост и Лагера

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

Ако видите по-ниска цена за D-Link DGS-1210-28 24-port Gigabit Smart + 4 SFP Суичове , и искате да закупите лан компонента, ни потърсете, за да ви предложим цената, на която сте го намерили! Ние можем да Ви я дадем.
Можете да ни пишете по скайп или във формата за заявка в края на страницата, като посочите линк към мясото където сте го намерили на по-ниска цена.

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент VCom Digital Optical Cable TOSLINK - CV905-5m
оптичен кабел VCom
Digital Optical Cable TOSLINK - CV905-5m
10 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент LevelOne ACC-2103 - keyboard, video, mouse (KVM) cable - 5 m
KVM LevelOne
ACC-2103 - keyboard, video, mouse (KVM) cable - 5 m
40 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент LevelOne ACC-2102 3m KVM Cable, VGA, PS/2, USB
KVM LevelOne
ACC-2102 3m KVM Cable, VGA, PS/2, USB
30 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент LevelOne ACC-2101 - keyboard, video, mouse (KVM) cable - 1.8 m
KVM LevelOne
ACC-2101 - keyboard, video, mouse (KVM) cable - 1.8 m
23 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Wentronic Pro Fiber Optical LC - LC OM3 - 0.5m
оптичен кабел Wentronic
Pro Fiber Optical LC - LC OM3 - 0.5m
10 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN722N
безжични TP-Link
TL-WN722N
17 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN781ND
безжични TP-Link
TL-WN781ND
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WN725N
безжични TP-Link
TL-WN725N
12 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TG-3468
лан карта TP-Link
TG-3468
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TL-WR841N
Рутери TP-Link
TL-WR841N
34 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс ( Sofia Computers ) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2019 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм