Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
Рутери, LAN карти, Суичове, FTP, UTP кабели, Цени на рутери, Магазин за LAN компоненти, кабели за Интернет, цени на ЛАН карти, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ - LAN КОМПОНЕНТИ - КАРТИ, РУТЕРИ, суичове И ДР.

Мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, професионални мрежови решения.

В секцията предлагаме мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, access point, кабели, букси, професионални мрежови решения.

С цел намиране на по-конкретни резултати, Ви съветваме да изберете категорията, която Ви интересува от менюто по-долу.
Ако все пак не успеете да се ориентирате, или се колебаете в избора си, ни потърсете за съвет.

снимка модел: Цена:
Описание и цена на SFP GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER »
Крайна цена:
99.96 лв.

Цена без ДДС:
83.30 лв.
Описание и цена на Суичове DAHUA UTP3-SW04TP60

DAHUA UTP3-SW04TP60

Суичове » устройства
Интерфейс: LAN
описание на DAHUA UTP3-SW04TP60 »
Крайна цена:
101.81 лв.

Цена без ДДС:
84.84 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber

Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber

SFP » устройства
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber »
Крайна цена:
102.05 лв.

Цена без ДДС:
85.04 лв.
Описание и цена на access point Mikrotik GROOVE A-52HPN

Mikrotik GROOVE A-52HPN

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на Mikrotik GROOVE A-52HPN »
Крайна цена:
102.46 лв.

Цена без ДДС:
85.38 лв.
Описание и цена на Рутери TP-LINK Archer C5 V4 AC1200

TP-LINK Archer C5 V4 AC1200

Рутери » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK Archer C5 V4 AC1200 »
Крайна цена:
103.04 лв.

Цена без ДДС:
85.87 лв.
Описание и цена на разширителни TP-LINK RE360

TP-LINK RE360

разширителни » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK RE360 »
Крайна цена:
103.80 лв.

Цена без ДДС:
86.50 лв.
Описание и цена на access point TP-LINK CPE510

TP-LINK CPE510

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK CPE510 »
Крайна цена:
103.80 лв.

Цена без ДДС:
86.50 лв.
Описание и цена на безжични TP-LINK Archer T9UH

TP-LINK Archer T9UH

безжични » карти
Интерфейс: USB
описание на TP-LINK Archer T9UH »
Крайна цена:
103.80 лв.

Цена без ДДС:
86.50 лв.
Описание и цена на разширителни TP-LINK RE305

TP-LINK RE305

разширителни » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK RE305 »
Крайна цена:
104.03 лв.

Цена без ДДС:
86.69 лв.
Описание и цена на разширителни TP-LINK RE270K AC750

TP-LINK RE270K AC750

разширителни » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK RE270K AC750 »
Крайна цена:
104.03 лв.

Цена без ДДС:
86.69 лв.
Описание и цена на SFP MIKROTIK SFP S+85DLC03D

MIKROTIK SFP S+85DLC03D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MIKROTIK SFP S+85DLC03D »
Крайна цена:
104.24 лв.

Цена без ДДС:
86.87 лв.
Описание и цена на access point ASUS RP-AC53

ASUS RP-AC53

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на ASUS RP-AC53 »
Крайна цена:
105.47 лв.

Цена без ДДС:
87.89 лв.
Описание и цена на access point Ubiquiti NanoStation 5AC Loco NS-5ACL

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco NS-5ACL

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на Ubiquiti NanoStation 5AC Loco NS-5ACL »
Крайна цена:
106.14 лв.

Цена без ДДС:
88.45 лв.
Описание и цена на Рутери Mikrotik Cloud Switch Router CRS106-1C-5S

Mikrotik Cloud Switch Router CRS106-1C-5S

Рутери » устройства
Интерфейс: LAN
описание на Mikrotik Cloud Switch Router CRS106-1C-5S »
Крайна цена:
106.14 лв.

Цена без ДДС:
88.45 лв.
Описание и цена на Мрежови TP-LINK TL-PA7010P KIT

TP-LINK TL-PA7010P KIT

Мрежови » устройства
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK TL-PA7010P KIT »
Крайна цена:
106.52 лв.

Цена без ДДС:
88.76 лв.
Описание и цена на разширителни TP-LINK RE270K

TP-LINK RE270K

разширителни » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK RE270K »
Крайна цена:
107.35 лв.

Цена без ДДС:
89.46 лв.
Описание и цена на Суичове TP-LINK TL-SF1008P

TP-LINK TL-SF1008P

Суичове » устройства
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK TL-SF1008P »
Крайна цена:
108.00 лв.

Цена без ДДС:
90.00 лв.
Описание и цена на access point TP-LINK TL-CPE220

TP-LINK TL-CPE220

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK TL-CPE220 »
Крайна цена:
108.00 лв.

Цена без ДДС:
90.00 лв.
Описание и цена на SFP TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TXM431-SR

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TXM431-SR

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TXM431-SR »
Крайна цена:
109.05 лв.

Цена без ДДС:
90.87 лв.
Описание и цена на лан кабел TP-LINK 1M Direct Attach SFP+ Cable TXC432-CU1M

TP-LINK 1M Direct Attach SFP+ Cable TXC432-CU1M

лан кабел » кабели
Интерфейс: SFP
описание на TP-LINK 1M Direct Attach SFP+ Cable TXC432-CU1M »
Крайна цена:
109.21 лв.

Цена без ДДС:
91.01 лв.
Описание и цена на access point TP-LINK EAP110-outdoor

TP-LINK EAP110-outdoor

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK EAP110-outdoor »
Крайна цена:
109.28 лв.

Цена без ДДС:
91.07 лв.
Описание и цена на Суичове Mikrotik RB260GSP

Mikrotik RB260GSP

Суичове » устройства
Интерфейс: LAN
описание на Mikrotik RB260GSP »
Крайна цена:
109.59 лв.

Цена без ДДС:
91.32 лв.
Описание и цена на антена Mikrotik RB SXT LITE 5

Mikrotik RB SXT LITE 5

антена » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на Mikrotik RB SXT LITE 5 »
Крайна цена:
110.21 лв.

Цена без ДДС:
91.84 лв.
Описание и цена на access point Ubiquiti UniFi AP, In-Wall

Ubiquiti UniFi AP, In-Wall

access point » устройства
Интерфейс: LAN
описание на Ubiquiti UniFi AP, In-Wall »
Крайна цена:
110.82 лв.

Цена без ДДС:
92.35 лв.
Описание и цена на Рутери ASUS RT-AC53

ASUS RT-AC53

Рутери » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на ASUS RT-AC53 »
Крайна цена:
110.88 лв.

Цена без ДДС:
92.40 лв.

Страница: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:
ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

ж.к. Младост
Потърсете ни на М-Телския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на Telenor телефон във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0893-573-827
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Люлин:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на лаптоп, компютър или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, монитор или компонент. 0884-737849
или 0884-serviz

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент QNAP NAS Qnap TS-831X-8G 0/8HDD NEW
n QNAP
NAS Qnap TS-831X-8G 0/8HDD NEW
1756 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент TP-Link Switch TP-Link 1000M 8P.+2SFP PoE sma. NEW
n TP-Link
Switch TP-Link 1000M 8P.+2SFP PoE sma. NEW
219 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Wentronic Cable Cat5e SF/UTP 3m black RJ45/RJ45 NEW
n Wentronic
Cable Cat5e SF/UTP 3m black RJ45/RJ45 NEW
2 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Wentronic Cable Cat6 S/FTP 50m grey RJ45/RJ45 NEW
n Wentronic
Cable Cat6 S/FTP 50m grey RJ45/RJ45 NEW
46 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент Synology NAS Acc Synology License Pack for 1 Cam NEW
n Synology
NAS Acc Synology License Pack for 1 Cam NEW
99 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN781ND
безжични TP-LINK
TL-WN781ND
23 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN725N
безжични TP-LINK
TL-WN725N
14 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WR841N
Рутери TP-LINK
TL-WR841N
32 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TG-3468
лан карта TP-Link
TG-3468
19 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN781ND
безжични TP-LINK
TL-WN781ND
24 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс ( Sofia Computers ) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2015 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм