Форум за Компютри
Форум за компютри
Задайте въпроси или потърсете отговори.

Реклама:
Рутери, LAN карти, Суичове, FTP, UTP кабели, Цени на рутери, Магазин за LAN компоненти, кабели за Интернет, цени на ЛАН карти, Безжични рутери, USB wireless,

МРЕЖОВИ - LAN КОМПОНЕНТИ - КАРТИ, РУТЕРИ, суичове И ДР.

Мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, професионални мрежови решения.

В секцията предлагаме мрежови компоненти - лан карти, безжични карти, рутери, суичове, access point, кабели, букси, професионални мрежови решения.

С цел намиране на по-конкретни резултати, Ви съветваме да изберете категорията, която Ви интересува от менюто по-долу.
Ако все пак не успеете да се ориентирате, или се колебаете в избора си, ни потърсете за съвет.

снимка модел: Цена:
Описание и цена на лан карта TP-LINK Archer T6E

TP-LINK Archer T6E

лан карта » карти
Интерфейс: PCI-E
описание на TP-LINK Archer T6E »
Крайна цена:
97.09 лв.

Цена без ДДС:
80.91 лв.
Описание и цена на SFP GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

SFP » модули
Интерфейс: module
описание на GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER »
Крайна цена:
98.78 лв.

Цена без ДДС:
82.32 лв.
Описание и цена на print server TP-LINK Single Parallel Port Fast Ethernet Print Server TL-PS110P

TP-LINK Single Parallel Port Fast Ethernet Print Server TL-PS110P

print server » устройства
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK Single Parallel Port Fast Ethernet Print Server TL-PS110P »
Крайна цена:
99.07 лв.

Цена без ДДС:
82.56 лв.
Описание и цена на Рутери TP-LINK Archer C60

TP-LINK Archer C60

Рутери » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK Archer C60 »
Крайна цена:
99.07 лв.

Цена без ДДС:
82.56 лв.
Описание и цена на Суичове Aten CS692 - KVM / audio switch - 2 ports

Aten CS692 - KVM / audio switch - 2 ports

Суичове » устройства
Интерфейс: USB
описание на Aten CS692 - KVM / audio switch - 2 ports »
Крайна цена:
100.02 лв.

Цена без ДДС:
83.35 лв.
Описание и цена на SFP Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber

Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber

SFP » устройства
Интерфейс: SFP
описание на Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber »
Крайна цена:
101.04 лв.

Цена без ДДС:
84.20 лв.
Описание и цена на media converter TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

media converter » устройства
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK MC200CM »
Крайна цена:
101.06 лв.

Цена без ДДС:
84.21 лв.
Описание и цена на access point Mikrotik GROOVE A-52HPN

Mikrotik GROOVE A-52HPN

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на Mikrotik GROOVE A-52HPN »
Крайна цена:
101.44 лв.

Цена без ДДС:
84.54 лв.
Описание и цена на Суичове DAHUA UTP3-SW04TP60

DAHUA UTP3-SW04TP60

Суичове » устройства
Интерфейс: LAN
описание на DAHUA UTP3-SW04TP60 »
Крайна цена:
102.60 лв.

Цена без ДДС:
85.50 лв.
Описание и цена на Рутери TP-LINK Archer C5 V4 AC1200

TP-LINK Archer C5 V4 AC1200

Рутери » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK Archer C5 V4 AC1200 »
Крайна цена:
103.04 лв.

Цена без ДДС:
85.87 лв.
Описание и цена на SFP MIKROTIK SFP S+85DLC03D

MIKROTIK SFP S+85DLC03D

SFP » модули
Интерфейс: SFP
описание на MIKROTIK SFP S+85DLC03D »
Крайна цена:
103.20 лв.

Цена без ДДС:
86.00 лв.
Описание и цена на разширителни TP-LINK RE360

TP-LINK RE360

разширителни » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK RE360 »
Крайна цена:
103.80 лв.

Цена без ДДС:
86.50 лв.
Описание и цена на access point TP-LINK CPE510

TP-LINK CPE510

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK CPE510 »
Крайна цена:
103.80 лв.

Цена без ДДС:
86.50 лв.
Описание и цена на безжични TP-LINK Archer T9UH

TP-LINK Archer T9UH

безжични » карти
Интерфейс: USB
описание на TP-LINK Archer T9UH »
Крайна цена:
103.80 лв.

Цена без ДДС:
86.50 лв.
Описание и цена на разширителни TP-LINK RE305

TP-LINK RE305

разширителни » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK RE305 »
Крайна цена:
104.03 лв.

Цена без ДДС:
86.69 лв.
Описание и цена на media converter TP-LINK MC210CS

TP-LINK MC210CS

media converter » устройства
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK MC210CS »
Крайна цена:
104.03 лв.

Цена без ДДС:
86.69 лв.
Описание и цена на access point ASUS RP-AC53

ASUS RP-AC53

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на ASUS RP-AC53 »
Крайна цена:
104.23 лв.

Цена без ДДС:
86.86 лв.
Описание и цена на access point Ubiquiti NanoStation 5AC Loco NS-5ACL

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco NS-5ACL

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на Ubiquiti NanoStation 5AC Loco NS-5ACL »
Крайна цена:
105.08 лв.

Цена без ДДС:
87.57 лв.
Описание и цена на Рутери Mikrotik Cloud Switch Router CRS106-1C-5S

Mikrotik Cloud Switch Router CRS106-1C-5S

Рутери » устройства
Интерфейс: LAN
описание на Mikrotik Cloud Switch Router CRS106-1C-5S »
Крайна цена:
105.08 лв.

Цена без ДДС:
87.57 лв.
Описание и цена на антена TP-LINK TL-ANT2414A

TP-LINK TL-ANT2414A

антена » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK TL-ANT2414A »
Крайна цена:
105.16 лв.

Цена без ДДС:
87.63 лв.
Описание и цена на антена Mikrotik LIGHT HEAD GRID LHG 5 RBLHG-5ND

Mikrotik LIGHT HEAD GRID LHG 5 RBLHG-5ND

антена » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на Mikrotik LIGHT HEAD GRID LHG 5 RBLHG-5ND »
Крайна цена:
107.10 лв.

Цена без ДДС:
89.25 лв.
Описание и цена на разширителни TP-LINK RE270K

TP-LINK RE270K

разширителни » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK RE270K »
Крайна цена:
107.35 лв.

Цена без ДДС:
89.46 лв.
Описание и цена на Суичове Aten CS682 - KVM / audio / USB switch - 2 ports

Aten CS682 - KVM / audio / USB switch - 2 ports

Суичове » устройства
Интерфейс: USB
описание на Aten CS682 - KVM / audio / USB switch - 2 ports »
Крайна цена:
107.35 лв.

Цена без ДДС:
89.46 лв.
Описание и цена на Суичове TP-LINK TL-SF1008P

TP-LINK TL-SF1008P

Суичове » устройства
Интерфейс: LAN
описание на TP-LINK TL-SF1008P »
Крайна цена:
108.00 лв.

Цена без ДДС:
90.00 лв.
Описание и цена на access point TP-LINK TL-CPE220

TP-LINK TL-CPE220

access point » устройства
Интерфейс: Wireless
описание на TP-LINK TL-CPE220 »
Крайна цена:
108.00 лв.

Цена без ДДС:
90.00 лв.

Страница: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233

Контакти с нас, можете да осъществите ТУК .
Компонентите втора употреба можете да разгледате ТУК .
С промоциите на компютри, компоненти и компютърни конфигурации можете да се запознаете ТУК .

Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт.

Модел или име:
подробно търсене »

Вход | Регистрация

Вашата количка »
0 продукта

Телефони:
ж.к. Лагера:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0887-736668
или 0887-remont
Потърсете ни на телефона ни към vivacom във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0879-04-12-99

ж.к. Младост
Потърсете ни на М-Телския телефон в ж.к. Младост с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0885-117-820
Потърсете ни на Telenor телефон във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 0893-573-827
Потърсете ни на телефона ни към Виваком в Младост във връзка с ремонт, поправка на компютри или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, лаптоп или компонент ( монитор, РАМ памет, видео карта, твърд диск, дънна платка, охладител или охлаждаща подложка за лаптоп, процесор, флаш памет ). 08-76772852
или 08-popravka

ж.к. Люлин:
Потърсете ни във връзка с ремонт, поправка на лаптоп, компютър или компютърни услуги. Можете да ни звъннете за да поръчате нов компютър, монитор или компонент. 0884-737849
или 0884-serviz

Skype:
попитайте на скайпМагазин Младост
попитайте на скайп Южни райони- сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Лагера
попитайте на скайп Люлин - сервиз, ремонт и поправка на компютриМагазин Люлин
пишете ни на и-мейл за да попитате за актуална цена и наличност e-mail

Контакти »

Работно време:

понеделник-петък:
10:30 - 19:30
събота:
според магазина
неделя:
с допълнителни уговорки

НАЙ-НОВИ ланки, рутери и суичове

Нови модели и предложения за лан компонент NEW TENDA WL 3G/4G HOTSPOT 4G180
n NEW
TENDA WL 3G/4G HOTSPOT 4G180
154 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент NEW SWITCH TENDA TEF1109P-8-63W
n NEW
SWITCH TENDA TEF1109P-8-63W
134 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент QNAP NAS Acc QNAP Rail-Kit 2U NAS NEW
n QNAP
NAS Acc QNAP Rail-Kit 2U NAS NEW
232 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент NEW ASUS 4G-AC53U
n NEW
ASUS 4G-AC53U
378 лв.
Нови модели и предложения за лан компонент NEW ASUS RT-AC750
n NEW
ASUS RT-AC750
83 лв.

Най-гледани ланки, рутери и суичове

Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN722N
безжични TP-LINK
TL-WN722N
20 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN781ND
безжични TP-LINK
TL-WN781ND
23 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WN725N
безжични TP-LINK
TL-WN725N
14 лв.
Най-често разхлеждани: TP-LINK TL-WR841N
Рутери TP-LINK
TL-WR841N
33 лв.
Най-често разхлеждани: TP-Link TG-3468
лан карта TP-Link
TG-3468
19 лв.

Ново


ремонт на таблети »
поправка, ремонт и сервиз на LCD, LED телевизори »
поправка, ремонт и сервиз на телефони »

Интересно

Овърклок на процесори при минусови температури »

Най-разглеждани: картинки за фон на работния плот Компютърни услуги Поддръжка на сайтове Поправка на компютри

Препоръчани: ремонт на компютри по домовете Абонаментна поддръжка на компютри видео карти, твърди дискове, процесори, дънни платки
стартова страница поправка на монитори и ремонт на лаптопи, цена за изработка на сайт статии Рекламни материали форум за компютри

Copyright © и администрация на сайта: София Компютърс ( Sofia Computers ) ЕООД Изработка на сайта и Web Design: DGP Created: 2010 y. Updated: 2015 y.

Ако желаете да сте в течение с новите компютри, монитори, лаптопи и промоции, заповядайте в групата ни във Фейсбук


Пишете на електронната ни поща във връзка с поправка или ремонт на компютър.
Телефони за поправка или ремонт на компютър.
Пишете ни на скайп зяа компютър, монитор или лаптоп.

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с нашите условия за ползване и използването на „бисквитки“.

Съгласен съм