Не мога да спра абонамента за получаване на известия

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

65536
Мнения: 21
Регистриран на: 26 Май 2012, 17:44
Местоположение: гр. София
Обратна връзка:

Не мога да спра абонамента за получаване на известия

Мнение от 65536 »

Имам ужасен проблем! Моля помогнете!

В електронната ми поща в abv.bg получавам известия от два сайта - http://prodavalnik.com/" onclick="window.open(this.href);return false; и http://jobs.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; които идват всяка седмица.

Та аз не искам да получавам повече писма от prodavalnik.com. И сега всеки път, когато кликна линка за промяна на настройките за известията, ми излиза страница изискваща влизане с акаунт: "Необходимо е да влезете в системата, за да видите тази страница." Пробвах да спра получаването на известията и от jobs.bg, но и той иска логване в сайта. Да, но аз не си спомням вече нито паролата, нито името на потребителя, с който съм се регистрирал и в двата сайта (prodavalnik.com и jobs.bg). То излиза, че сега аз (и в двата сайта не съм влизал от много дълго време) НЕ МОГА ДОРИ ДА ИЗКЛЮЧА ПОЛУЧАВАНЕТО НА ПИСМА от prodavalnik.com и jobs.bg в моята АБВ поща. :-o

Помогнете моля! Искам само едно - ИЗКЛЮЧВАНЕ на абонаментите за получаване на тези известия в електронната ми поща.... Но нямам абсолютно никакъв достъп до настройките в prodavalnik.com и jobs.bg. :cry:
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Не мога да спра абонамента за получаване на известия

Мнение от Powerplay »

Защо просто не ги обявиш за САПМ и те автоматично ще се хвърлят в спам кутията.
Няма начин да спреш известията без да влезнеш в сайта от , който идват.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
65536
Мнения: 21
Регистриран на: 26 Май 2012, 17:44
Местоположение: гр. София
Обратна връзка:

Re: Не мога да спра абонамента за получаване на известия

Мнение от 65536 »

Благодаря за отговора! Само че не знам как да задам АБВ пощата да ми изтрива автоматично всички писма идващи от тези два сайта (имам предвид да се изтриват директно БЕЗ пощата да ги мести в папката "Кошче")?
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Не мога да спра абонамента за получаване на известия

Мнение от Powerplay »

Аз до сега не съм чувал за такава възможност "да ги трие директно"!
Дойде ми друга идея , пиши (support АБВ) обясни им проблема си , би трябвало те да могат да ги спрат.
Другия вариант е да пишеш пак до ръководстото на сайтовете , от които получаваш известия.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта