Фитнес

Всичко, което не влиза в другите форуми. Пишете за каквото се сетите или ви вълнува в момента.

Модератори: admin, Powerplay

Фитнес

Мнениеот vladkata » 02 Дек 2017, 20:19

Има ли тук сред нас фитнес маниаци? Колко често ходите на фитнес и спазвате ли някакъв специален режим? Аз отскоро започнах да си броя калориите и определено има ефект. За лятото ще съм перфектен.
Аватар
vladkata

Компютри, монитори, лаптопи | Тонер касети | Портал за недвижими имоти | Портал за Туризъм: безплатни обяви за почивка

Re: Фитнес

Мнениеот TishoZZ » 25 Ное 2018, 20:37

Опитни екипи извършващи почистване и отпушване на каналите в София на добри цени от сайта на KanaliHit.com. Ефективна работа и модерна техника за видеодиагностика на каналите и за качествена работа. Избор за начин на отпушване на каналите, като машинно или отпушване под налягане и др. Възможности за достигане до десетки метри под земята.
Последна промяна TishoZZ на 08 Апр 2019, 10:49, променена общо 1 път
Аватар
TishoZZ

Re: Фитнес

Мнениеот jina » 25 Мар 2019, 13:15

И аз ходех по едно време, но нещо не ми допадаше компанията на някои индивиди. Сега съм решила да си правя тренировки вкъщи, просто за тонус и да си постегна малко корема. Харесала съм си гимнастическа топка от тук https://sportensklad.bg/fitnes-uredi/fi ... nski-topki, и мисля скоро да си взема. Даже сигурно ще комбинирам тези упражнения с йога. Фитнеса определено не е за мен
Аватар
jina

Назад към Общи приказки