проблем с паролата на Тошиба

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

stenuk
Мнения: 20
Регистриран на: 20 Окт 2012, 20:26
Обратна връзка:

проблем с паролата на Тошиба

Мнение от stenuk »

Здравейте
Имам проблем с паролата на Тошиба
Как да разбия паролата за достъп /Log ON to Windows-User name & Password/ на Toshiba S5200-902 с Windows XP
ДВД-то също не се активира,мъча го ,но не иска да тръгне
Не действат и кл. F2,F8,F12,никой не работи
Излиза картинката която ви показвам,пробвах всички опции нарисувани долу,но накрая все забива към паролата,а нея не я знам
Какво да правя?
toshiba.pic 002.jpg
toshiba.pic 002.jpg (33.85 KiB) Преглеждано 1087 пъти
Gravedigger
Мнения: 86
Регистриран на: 23 Фев 2012, 17:56
Местоположение: с. Михалци ,Велико Търново
Обратна връзка:

Re: проблем с паролата на Тошиба

Мнение от Gravedigger »

Ако няма от къде да я научиш или няма кой да ти я каже тая парола,действай така:вземаш един Hiren Live CD и зареждаш ОС от него.Каквото имаш на С-то да спасяваш го местиш другаде и от там нататък -преинстал.Другия вариант е ако има нещо на С-то за спасяване, ама на теб не не ти пука,направо преинсталираш и ти си човека с уин без парола.Ако има друг начин за решението на този проблем ще ми е интересно и аз да го науча.А ДВД-то не може да не иска да тръгне.И аз така с една дърта Тошиба си блъсках главата няколко дена.Просто много бавно зацепва какво и казваш да прави.
Един глупак може да зададе въпрос на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
stenuk
Мнения: 20
Регистриран на: 20 Окт 2012, 20:26
Обратна връзка:

Re: проблем с паролата на Тошиба

Мнение от stenuk »

Привет,приятел
Нищо не става,ама нищоооо
успях да форматирам диска на тошибата по друг начин,остана само да инсталирам уиндоуса,което не трябва да е проблем,знаеш
но за жалост сега изобщо не иска да зацепи
Казва ми невалидна медия,да проверя кабела и такива глупости
Между другото основната картинка ,която пратих на десктопа СЕ ЗАПАЗИ...
УЖАССССС...
онези опции долу пак не активират нищо
Питам се защо се запазиха те след като диска е форматиран?
Очевидно не са на диска
И сега съм Мат...
Какво ще ме посъветваш?
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта