Избор на видео

Всичко за видео картите. Овърклок, производителност, въпроси относно видеокарта и избор на графичен ускорител.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Избор на видео

Мнение от Powerplay »

Ако си сигурен , че ползваш само дигитален сигнал , НЕ не ти трябва :)
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Gravedigger
Мнения: 86
Регистриран на: 23 Фев 2012, 17:56
Местоположение: с. Михалци ,Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Избор на видео

Мнение от Gravedigger »

Здравейте,от вчера вече съм с тази видеокарта http://www.palit.biz/palit/vgapro.php?id=2061" onclick="window.open(this.href);return false; .Мога да кажа че оправда очакванията ми и съм доволен.Е,игрите не могат да вървят на макс настройки,но разликата е доста осезаема.Само дето не ми остава време да и се порадвам,ама когато почивам и това ще стане.Благодаря на всички за отзивчивоста.
Един глупак може да зададе въпрос на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Избор на видео

Мнение от Powerplay »

Когато имаш време , пробвай как се държи на assassin`s 3-ката , че ми е интересно :)
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Gravedigger
Мнения: 86
Регистриран на: 23 Фев 2012, 17:56
Местоположение: с. Михалци ,Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Избор на видео

Мнение от Gravedigger »

Току що поиграх малко.На резолюция 1920х1980 и всички настройки на HIGH,някой на VERY HIGH и включен анти алайзинг ми поддържа между 48-62 FPS.Да отбележа че тази част нещо не можа да ме зариби и мисля да пробвам DirectX11 на Brotherhood-a.Както казах и преди,не съм имал кой знае какви очаквания за карта от този клас и за тези пари.Все пак е от средно ниво.
Един глупак може да зададе въпрос на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 748
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Избор на видео

Мнение от ddragon »

Много си е добра картата, особено за цената.
48+ са повече от достатъчни още повече с включени АА и АF, браво за избора.
Под DX11 кардите рязко спадат, но не е болка за умиране, разликата с DX10 не е нищо особено както се опитват да изкарат в ревютата.

И мен 3-тия Асасин не можа да ме зариби.
Gravedigger
Мнения: 86
Регистриран на: 23 Фев 2012, 17:56
Местоположение: с. Михалци ,Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Избор на видео

Мнение от Gravedigger »

Е,аз съм скромен човек със скромни изисквания.Това с директ Х-са го забелязах че разликата е несъществена.Качеството се покачи значително с покачването на резолюцията и детайлите.Нямаше да е лошо да имах възможността да да пробвам и 7770 на АТИ и тогава да вземам решение,но тук ситуацията е такава.Както и да е,надявам се да не съм сгрешил с избора си.
Един глупак може да зададе въпрос на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 748
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Избор на видео

Мнение от ddragon »

Не, не си сгрешил - всичко е танто-за кукуригу - АТИ-то щеше да е малко по-добре в някои игри, нВидиата в други, така че - никакви колебания - към момента за тези пари избора ти е чудесен :)
Ползвай си я със здраве и много игри да превъртиш :)
( днес в нас комповете - настолните, не лаптопите са в 3Д от сутринта)
Публикувай отговор

Обратно към “Видео Карти”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта