Need for Speed: Most Wanted 2012

Всичко за игрите - нови, стари, любими и не толкова. Мнения, въпроси и впечатления от и за игри за компютри. Помощ с walkthrough и трикове за минаване на нива. Впечатления от графика и коментари.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Need for Speed: Most Wanted 2012

Мнение от ddragon »

Need for Speed: Most Wanted 2012
nfsmw2012.jpg
nfsmw2012.jpg (53.93 KiB) Преглеждано 4627 пъти
трейлър : http://vbox7.com/play:4de4062481

Аз лично очаквам с нетърпение :)
Аватар
marto475
Мнения: 9
Регистриран на: 07 Апр 2015, 12:56
skype: marto475
Местоположение: Долна баня
Обратна връзка:

Re: Need for Speed: Most Wanted 2012

Мнение от marto475 »

значи имам един проблем само на най-ниската резулюция не ми забива и даже малко изглежда че кадрите се забавят леко а компа ми не е слаб за мен е добре и вече за ривал може да се каже че е под нормално но за тази би трябвало да няма проблем . В много форуми пише че някои хора имат проблеми които не са от параметрите на компа им гледал съм и как се фиксват но при мен не става можеби има някъв бъг в торента и аз вече незнам ето линка на въпросният торент който изтеглих http://zamunda.net/details.php?id=352267&hit=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
marto475
Мнения: 9
Регистриран на: 07 Апр 2015, 12:56
skype: marto475
Местоположение: Долна баня
Обратна връзка:

Re: Need for Speed: Most Wanted 2012

Мнение от marto475 »

много късно отговарям но чак сега видях , ами вече разбрах проблема е от торента защото няма някои файлове за fps-a то затова е и с по-малък размер този торент от оригиналния именно затова се и излъгах да го изтегля но както и да е , иначе видео картата ми е 512 mb видео памет а скоростите незнам какви са но ми върши много добра работа дори и за някой по-нови игри , а рам-а е 4 gb 1600 mhz dd3 :) все едно вече няма значение но все пак ако си на друго мнение различно от моето за проблема ще се радвам да го споделиш макар че вече го оправих отдавна
Gravedigger
Мнения: 86
Регистриран на: 23 Фев 2012, 17:56
Местоположение: с. Михалци ,Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Need for Speed: Most Wanted 2012

Мнение от Gravedigger »

Аз. :) .Наскоро дръпнах рематъред версията,обаче съм още в началото.Времето вече не ми стига както едно време беше,но успявам все пак да поразцъквам няколко игрички,според настроението.Инсталирал съм си 18 игри,все играни.Само 2-3 са нови и си ги преигравам.Напоследък не излизат игри,които на мен да ми харесат.
Един глупак може да зададе въпрос на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
Georgi267
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Фев 2021, 10:05
Обратна връзка:

Re: Need for Speed: Most Wanted 2012

Мнение от Georgi267 »

Разбира се, аз също играя! Една от вечните класики за мен, новите наистина ми се струват по-блудкави.
Публикувай отговор

Обратно към “Компютърни Игри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта