HTML, CSS, PHP редактор

HTML, CSS, JavaScript, Ajax, PHP и всичко за Уеб програмирането, писане на код, оптимизация, идеи и съвети за SEO, администрирането и изработка на сайтове.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 746
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

HTML, CSS, PHP редактор

Мнение от ddragon »

Dreamweaver мъъъничко ми къса нервите при смяна на езиците за въвеждане, особено при включени snippets.
Замислям се тия дни за алтернатива, но няма как да тествам 50+ редактора които чичко Google откри за мен, и да изучавам всеки от тях дали става или ц.

Та , споделете какъв редактор използвате, който ако може да има сходна функционалност с Dreamweaver :)
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: HTML, CSS, PHP редактор

Мнение от Powerplay »

В последно време използвам NetBeans IDE , ползвам го под убунту , колкото и код да се пише няма проблеми със забиване,забавяне,затваряне и т.н.Доволен съм от гледна точка а функционалност,визия и начин на обработване.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 746
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: HTML, CSS, PHP редактор

Мнение от ddragon »

Мерси :)

Аз все пак намерих това, което търсих: Aptana Studio 3 - по-интелигентно е от Dreamweaver, но няма Design view - т.е. гледаш ефекта на промяната само след като си променил и запазил файла.
Публикувай отговор

Обратно към “Web Design и Уеб програмиране”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта