ASUS VG278H

Отзиви и ревюта на монитори за компютри.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
Sturmfuhrer
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Мар 2013, 23:33
Местоположение: София, http://sofiacomputers.net
Обратна връзка:

ASUS VG278H

Мнение от Sturmfuhrer »

Здравейте :hi:

Ще споделя впечатлението си от въпросния монитор Asus VG278H.

Монитора е изключителен в предствянето си, под Nvidia 3D Vision 2!
NVIDIA® 3D LightBoost™ Technology наистина прави, съществената разлика с предходната серия, на Nvidia 3D Vision. Липсва ниският контраст и затъмнението, а цветовете са (както казва жена ми :) ) магични. "Ghost Effect"-а е сведен до минимум :yes:
Очилата, който са включени в комплекта, са с 20% процента по-големи и повярвайте ми, ако ползвате клавиатура с подсветка, ограничителите, за околна светлина ще ви харесат :)
27-те инча (за S3D Gaming - Размера има значение) ;) потапят в света, който са искали, да внушат създателите на играта, която играете.
Реализма е покъртителен, а сложността се увеличава значително, именно поради този факт. Пространството вече не в "аквариум" и куршумите (стрелите), самолети, хеликоптери, дула на танкове, отломки от сгради, шрапнели, гилзи, пламъци, трупове и части от такива (извинете ме за "хуманизма") :) хвърчат около вас, като в истинска битка.

120-те херца и 60-те кадъра, за всяко око са единствено възможни с очилата, с 3D активен затвор на Nvidia.
Старите очила от първото поколение са съвместими и също ползват пълноценно NVIDIA® 3D LightBoost, при монитори поддържащи технологията.

Които харесвате, така наречените в днешни дни "2D" игри (което е абсурдно понятие, продиктувано от търговско невежество и тъпизъм с цел маркетинг :-) )
ще усетите разликата и удоволствието от 120-те херца.
Искам да вметна, че при моделa Asus278HE 144-те херца не поддържат S3D, а само "нормален режим"
Списъка с игри поддържани от Nvidia 3D Vision е огромен и расте с всеки нов "driver", който излиза.
Има един ентусиаст /Helix/, който с модовете си ще ви откаже, от всички игри (при които има възможност), ако не ги играете в стереоскопично 3D с безплатно предоставените си файлове за отключване на конверсията.

Монитора оправдава цената си, която в момента е повече от добра, имайки предвид, че само комплекта очила струва отделно 300лв
Разбира се, монитора трябва, да е подплатен със сериозна компютърна конфигурация, включваща "зелена" видео карта от среден или най-висок клас (препоръчвам 2 в SLI връзка), за високи графични настройки поради причината, че технологията се нуждае от значителен ресурс, за възпроизвеждане.

Относно темата, за специфичните изисквания на системата и всичко свързано със стереоскопичното 3D възпроизвеждане, с удоволствие ще помагам и приемам въпросите ви.

Мненията и препоръките ми са обосновани с опита и ентусиазма ми в компютърните технологии, видео игрите и S3D Забавлението.

Ще се радвам, да бъда полезен и в другите раздели на форума ни.

Приятно и ползотворно прекарване с нас :)
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ASUS VG278H

Мнение от ddragon »

Страхотно ревю: казано човешки и без цел да рекламира: просто потребител споделил мнение и впечатления :)
Браво за поста и споделяй още :)
Публикувай отговор

Обратно към “Монитори :: Ревюта и отзиви”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост