Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Въпроси, предложения и идеи относно форума за компютри и проблеми свързани с хардуер и софтуер. Ако имате идея, предложение или препоръка как да направим форума по-удобен, лесен и полезен - тук е мястото за вашата тема.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
fallout3
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Май 2015, 12:57
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от fallout3 »

Здравейте, изключително съм благодарен на вашият екип за съдействието.
Много съм доволен от ъпгрейда, който направихте за мен. Сега всичко работи невероятно.
Благодаря ви!
П.С. Като написах мнения за SofiaComputers, попаднах първо на тази страница.
http://uznai.bg/company/sofiacomputers/
В нея намерих интересни отзиви за вас, които ме накараха направо да посетя вашият офис, вместо да губя време по сайта ви. :)
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от ddragon »

Предвид че на ден получаваме поне 3-4 похвали за сайта както за визия, така и за работа, ще благодарим за отзива ви, но няма да променяме нищо предвид работата и мнението на по-голямата част от клиентите ни :)

Разбира се хората сме с различни вкусове и няма как всеки да харесва всичко :)

ПП: В "узнай" няма да коментирам/е защото не намирам (аз лично) за нужно да пълня базата данни за мейли на анонимен сайт в който дори няма посочени контакти и е изработен с платформа - нещо което (пак аз лично) намирам за аматьорско :)
pro666
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Юли 2015, 08:37
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от pro666 »

Фирмата е изключително некоректна, а в нея работят невероятно некомпетентни служители. След като не разбират, че при форматиране на диск се губи информация, не знам изобщо как сте ги наели. :why:
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от ddragon »

Нещо бъркате фирмите явно.
При нас не се е случвало да губим информация - моля посочете конкретен случай и дата, в противен случай ще се наложи да изтрия мнението ВИ.
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от ddragon »

ПП: Сега като се замисля - то и при конкурентна фирма да сте били е нормално да не носят отговорност за данните на дисковете - абсолютно всяка една от по-големите фирми, на едно или друго място в информацията за услугите си изрично е написала че не носи отговорност за данните на дисковете - визирам и Джар и МОСТ и Ресет.
Данните и бекъпа на данните на дисковете на клиента са негова отговорност.

Ние също сме написали под всяка една софтуерна услуга, че не поемаме отговорност за данните на клиента, така че не знам кой е крив в случая - този който ви е изтрил данните (което при нас не се е случвало , или поне нямаме информация за такъв случай) или вие, че не сте си направили бекъп на наистина важните неща.

Да не споменавам на колко еста сме писали и ние, че задължително се прави бекъп, защото всяка техник (в това число и дисковете) може във всеки един момент да дефектира (те затова имат и гаранции техниките - но гаранциите също не покриват данни).
pro666
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Юли 2015, 08:37
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от pro666 »

По вашата логика излиза, че аз ако Ви оперирам и Ви изгубим, не нося никаква отговорност за това, че съм некадърен лекар.
На 14.07. 2015 г. ми беше взет компютъра от ваш служител, бе ми върнат едва вчера с диагнозата, че нищо не може да се направи на този етап и с форматиран диск Д и инсталиран уиндоус на него без да бъде съобщено за тези действия. Питам Ви кой начинаещ преинсталира Д, след като системния дял е Ц. И сега ви пиша от компютъра, за който нищо не можеше да се направи...
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от ddragon »

С цялото ми уважение господине, звънях във всички офиси (Лагера, Младост и Люлин) - вчера нямаме връщан компютър на адрес.
Има голяма вероятност да сте попаднали на фирма "менте", която да се представя за нас (имало е и други такива случаи).
Моля напишете името на служителя ни, или ако искате оставете ми на лично съобщение мобилния ви телефон да проверя заявката Ви (и ако грешката е при нас да вземем мерки), но и шофьора ни вчера не е връщал клиентска машина на адрес.
ivo4
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Юли 2015, 12:42
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от ivo4 »

Здравейте
Имате грешка и то голяма !!!
Този компютър не е бил форматиран нито преинсталиран (това беше многократно обяснено на приятелката ви )
след тест на хард диска който беше извършен - показа 30 % живот ХАРДА НЕ Е ПИПАН Хардуерно !!!
дори казах на приятелката ви че ще се опитам да и намеря хард диск Безплатно и ще си плати само за преинсталацията но към края на текущият месец
а иначе писането на клевети е лесно но приятелката ви явно я е срам да си вдигне телефона !
pro666
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Юли 2015, 08:37
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от pro666 »

Първо никъде не съм написал, че е бил докосван хардуерно. Вие сте се опитал да го преинсталирате (това е софтуерна процедура), но понеже преди това не сте го отворил и не сте обърнал внимание, че е с два хард диска, и сте сбъркал Д с Ц. И изобщо не ми е до клевети, а до коректно отношение към клиентите, защото 20 минути след като оставихте компютъра ДОЙДЕ СПЕЦИАЛИСТ И УСТАНОВИ ТОВА. И въпросът изобщо не е в парите и няма нужда да правите, каквото и да било безплатно.
ivo4
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Юли 2015, 12:42
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от ivo4 »

Харда не е преинсталиран не е форматиран не е пипан Софтуерно и хардуерно и не е започвана инсталация на каквато и да е операционна система !!!!
А това че е тръгнал сега не е фактор защото след анализ с тестова програма показва че ИМА проблем а ние предлагаме само НАДЕЖДЕН ремонт

Радваме се че сте си свършил работа и ви пожелаваме лек ден !
hristi_dimov
Мнения: 22
Регистриран на: 28 Апр 2015, 15:16
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от hristi_dimov »

Като не сте доволни се махайте от този форум и си търсете нови фирми в http://www.goldenpages.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; ... нищо лошо не съм видял аз тази фирма !
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнение от ddragon »

Ми ... няма какво да кажа, от 1000 човека (при нас са над 20к обслужените клиенти до момента) поне 1 ще има, на който да не е станало на неговото, и вместо да измисли градивен вариант, той предпочита да пълни Интернет с негативни отзиви и така...

По принцип Интернет е пълен с критика към М-тел, ВиК и т.н, но хората си работят и не се занимават с епизодични включвания и слава богу, щото ако спрат да работят, ще въртим чекръците за ровим в Нета, а цените при другите оператори няма да са такива ...

Учуден съм че от тези над 20к клиента, има само 4-5 които им е накривяло, но пък останалите като са доволни не ходят да възхваляват, та ...

Идеята е тук да ни пишат хора с реални проблеми, на които както се вижда ние реагираме, и явно се справяме повече от добре, предвид 5 годишната ни работа, хилядите клиенти, и само толкова малко негативни - направо сме си ток и жица ( за Жар например, и не само, а и за другите фирми в бранша има помия до шия в нета, но това не означава че и те не си вършат работата - просто хората са за това - да злословят и да клеймят - особено някои от тях, но уви - това е положението).

Благодарим за градивната критика, но още повече благодариме на хората, отделили малко време за да ни изразят задоволството си от работата с нас ( а те са много, прото не го правят във форума :) )
Публикувай отговор

Обратно към “За Форума”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост