Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Въпроси, предложения и идеи относно форума за компютри и проблеми свързани с хардуер и софтуер. Ако имате идея, предложение или препоръка как да направим форума по-удобен, лесен и полезен - тук е мястото за вашата тема.

Модератори: admin, Powerplay

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнениеот chargger » 23 Дек 2017, 15:30

Здравейте отново!

Искам да изкажа отново огромни Благодарности на екипа и персонално към Митака!
Отново страхотно отношение, отново много голяма помощ относно решението за избор на нова видеокарта.
На този етап за full HD гейминг аз лично няма какво повече да искам. DVI кабела който поръчах също е много масивен и качествен. Каквото и да недоволстват някой аз имам над 5 поръчки от вас някои от които не много малки и със нито една не съм имал каквито и да било проблеми. Няма недоразумения, няма дефекти, няма забавяния и всичко си работи отлично. Чудесна консултация при избор! Не знам всеки има право на мнение, всеки си има критерии за отлично обслужване важното е че за мен лично всичко е отлично и ако трябва да дам потребителска оценка то аз давам 10 от 10
Да никой не е съвършен и точно поради този факт, че вече почти 3 години получавам съвършено обслужване мога смело да твърдя за отличната ви работа. Иначе тя ситуацията е ясна като онази работа е "няма жена която да не дава има мъже които не умеят да си искат" :D
Когато ти самия не знаеш къде те сърби как да те почешат на правилното място :P
Общо взето нещата са такива.
Поздрави на всички и весело изкарване на празниците!

Светльо
Плевен
Аватар
chargger

Компютри, монитори, лаптопи | Тонер касети | Портал за недвижими имоти | Портал за Туризъм: безплатни обяви за почивка

Re: Отзиви, мнения и препоръки за София Компютърс ЕООД

Мнениеот ddragon » 24 Яну 2018, 10:40

Мерси, Светле, жив, здрав и много усмихнат, и дай Боже повече хора като теб!
Е то каквото повикало, такова се обадило, позитивни, и наистина търсещи решения хора с кеф да им помагаш и да даваш каквото може и от себе си за тях, но има и такива, на които като им теглиш една ... и ти става още по-донре, че си се отървал, та мерси, Светле, че си един от готините и позитивните.
Няма как да не искаме да помагаме на хора като теб! :)
Аватар
ddragon
Site Admin

Предишна

Назад към За Форума