Спиране на цигарите

Всичко, което не влиза в другите форуми. Пишете за каквото се сетите или ви вълнува в момента.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 746
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Спиране на цигарите

Мнение от ddragon »

Такаам, след 23 години усърдно пушене, преди 3 седмици и аз ги спрях (и то щото жена ми каза че ще ги спира, упорстваше, не и вярвах и щото ми се стори че е моментно и аз казах че ще ги спра, ама ...) та:

1. Нито се иска толко воля, нито е толкова трудно - просто не си даваш 5+ кинта днес за фас.
2. След 3тия ден (и 23 поредни години) кафето и осталите храни и напитки се оказват с магическа пръчка заменени с по-вкусни и ароматни техни двойници.
3. Можеше да си седиш на терасата/кафето/кръчмата/пейката в парка - и без да пушиш, колкото и отначало да не ти се вярва че е възможно.
4. Главоболието - титююю, безсънитео - и то с него, но най-големия кеф е че запушването на 2те ноздри вече е силно редуцирано и се диша (т.е. - не се събуждаш с изсъхнала като Сахара уста).

5+ - и още толко много неща, че се случи да сънувам как пуша, да ми се доповръща от мен че съм ги почнал отново (почти се погнусих от себе си), да се събудя внезапно, и да ми се дореве от облекчение че е само сън ...

Оставяйте тая гадост - нито е трудно, нито ще умрете.
Просто няма да плащате допълнителен данък (под формата на акциз) в размер на една минимална работна заплата месечно (особено ако и 2мата кадите), за това как се чувстваш дори не коментирам - трябва да го усетите :)
bari03
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Мар 2021, 14:45
Обратна връзка:

Re: Спиране на цигарите

Мнение от bari03 »

повечко шамари и се спират
Публикувай отговор

Обратно към “Общи приказки”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост