Хумор :)

Всичко, което не влиза в другите форуми. Пишете за каквото се сетите или ви вълнува в момента.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Хумор :)

Мнение от Powerplay »

milenboikov написа:Мило, не те ли плаша, когато съм без грим? - Ако искаш да съм честен, Цецке, и с грим, и без грим пак ме плашиш.
хаха , много страшна тая Цецка :D
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Аватар
vladkata
Мнения: 22
Регистриран на: 06 Мар 2017, 22:35
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хумор :)

Мнение от vladkata »

Приятели звънят на наскоро оженил се лекар, за да го поканят на партия бридж. - Спешен случай скъпа, трябва да тръгвам! - казва той на жена си и започва бързо да се облича. - Нещо сериозно ли е? - пита младоженката. - Да, много е сериозно, трима лекари вече са там.
Аватар
vladkata
Мнения: 22
Регистриран на: 06 Мар 2017, 22:35
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хумор :)

Мнение от vladkata »

Един ловец се оплаква на жена си: - Отивам аз на лов, вървя из гората и гледам насреща - лисица! Вдигам пушката и - бам - гръмвам я! Приближавам се да видя, и какво мислиш - то не било лисица, а куче... Коварни животни са това лисиците, ей...
chargger
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2016, 14:38
skype: svetlio844
Обратна връзка:

Re: Хумор :)

Мнение от chargger »

В кола се возят инженер, електротехник и програмист но колата изгаснала и взели да умуват. Инженера казал "вероятно е проблем с двигателя". Електротехника казал "да не би да е акумулатора или някой кабел" накрая се обадил програмиста "аз предлагам всички да излезем и да влезем пак" !!? xD

Тъй де може да се е бъгнала нещо :D
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хумор :)

Мнение от ddragon »

И лауреат от днес: "Когато издърпам захранващия кабел, лаптопът изключва. Под Windows XP съм. Как да променя настройките? " ...
:D :rolf: :burp:
kris
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Мар 2018, 23:23
Обратна връзка:

Re: Хумор :)

Мнение от kris »

Дядото поучава внука си: - Има три вида хора на тоя свят. Едните правят чудеса само и само да останат ергени. Другите си намират гаджета, та се виждат в чудо. Трети пък се женят и се чудят какво стана!
kris
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Мар 2018, 23:23
Обратна връзка:

Re: Хумор :)

Мнение от kris »

Пасейки овцете на два съседни баира, Нане и Вуте разговаряли, по-точно викали, за да се чуят: - Нанеее, чу ли, бе? Руснаците излетели у космосо! - Сите ли, бре Вуте? - Не, бре, само един! - Епа, оти викаш толко силно тогаз?
Публикувай отговор

Обратно към “Общи приказки”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост