Забравена парола. ПОМОЩ!

Всичко за мобилните компютри - грижа, поддръжка, спецификации и съвети. Дискусии свързани с температури, почистване и поддръжка на лаптопите. Трикове и въпроси за батериите на преносимите компютри и грижа за тях. Въпроси и отговори за лаптопите и другите мобилни устройства.

Модератори: admin, Powerplay

Ивона
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Ное 2014, 14:30
Обратна връзка:

Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Ивона »

Както се вижда от заглавието става въпрос за забравена парола. Е, не е точно забравена, ами просто не ми излиза езиковата лента при вписване на паролата и установих, че и с клавишната комбинация пак не се сменя езика. Потърсих в сайта на Windows нещо за проблема ми и се натъкнах на създаване на диск за възтановяване на парола. Следвах инструкциите и всичко, качих я на флашка и я сложих на проблемния компютър. Отвори се прозорец, избрах сменяемия диск, въведох нова (цифрена, за да няма пак проблеми с езика) парола и ОПА! Error. Цитирам какво пише: "An error occurred while the wizard was attempting to set the password for this user account." Моля за помощ! (с Windows 7 съм). Ако няма какво да се направи ще го преинсталирам, какво да се прави.

П.С. Намерих преди това една хакваща програма и си казах, защо пък не, но Chrome не ми дава да я изтегля.
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Powerplay »

Просто пусни екранната клавиатура и въвеждай от там.
Диска за въстановяване се създава по рано - когато знаеш каква е паролата и може да я въведеш.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Ивона
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Ное 2014, 14:30
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Ивона »

отворих я, но езика не се сменя с клавишната комбинация, как да го сменя
Последно промяна от Ивона на 19 Ное 2014, 18:27, променено общо 1 път.
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Powerplay »

Изображение
От иконката в десния долен ъгъл.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Ивона
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Ное 2014, 14:30
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Ивона »

да, благодаря, езика ми е проблем сега
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Powerplay »

Какъв е проблема с езика , давай да помагаме и за него ?
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Ивона
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Ное 2014, 14:30
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Ивона »

На екранната клавиатура излиза само английски, а паролата ми е на кирилица. Имам български на компютъра иначе и търся всякакви клавишни комбинации в интернет, но не става. Не мога да сменя на кирилица
Ивона
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Ное 2014, 14:30
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от Ивона »

Не става нали, май ще трябва да го преинсталирам.. :с
valent
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Апр 2016, 14:00
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от valent »

Мили хора, здравейте.
Имам неприятен проблем. Бившият ми вече приятел ми скрои ужасен номер. Тези дни, преди да се изнесе, ми е сложил админска парола на настолния компютър, от който работя. сещате се, че не мога да си върша работата, а имам друга, доста важна информация на него. И сега проблемът ми е, как по дяволите да махна или сменя тази парола. Трябва да ви кажа, че записвачката не ми работи и няма как да вкарам какъвто и да било диск в този кошник. Пробвах и чрез натискане на F8 за влизане в safe mode, но не се получава. Изгледах различни клипове в youtube, но когато стигна до launch startup repair, отново ми иска някаква парола за да продължа да върша каквото и да било. Няма нужда да споменавам, че съм леко боса в тези науки и зарад това на гадната гад му е хрумнало така да ме прецака. Ще ви бъда благодарна, ако някой успее да ми помогне.
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Забравена парола. ПОМОЩ!

Мнение от ddragon »

Има тулчета за махане на пароли - каква е операционната система?
Отделно - нямаш ли около теб човек с познания в сферата, на Уиндоус паролите без значение какви са падат за до 10 минути.
Публикувай отговор

Обратно към “Лаптопи и мобилни компютри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост