Мнение за латптоп SAMSUNG

Всичко за мобилните компютри - грижа, поддръжка, спецификации и съвети. Дискусии свързани с температури, почистване и поддръжка на лаптопите. Трикове и въпроси за батериите на преносимите компютри и грижа за тях. Въпроси и отговори за лаптопите и другите мобилни устройства.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Мнение за латптоп SAMSUNG

Мнение от Powerplay »

По принцип samsung направихя 4 хубави срии монитори през 2012/2013.През 2008 пуснаха супер качествени камери/фотоапарати ан ниски цени , между другото те са първите със цифров фото апарат.
Сега изведнъж ми се засилиха да правят и лаптопи.Разгледах го по компонентно и цената ми се стори прекалено висока.
Хвърлили са доста по дизайна от вън , постарали са се :)
Сега искам да разбера струва ли си тази тухла или НЕ.Някой който е имал самсунг може да сподели мнение , без значение дали е положително или отрицателно.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за латптоп SAMSUNG

Мнение от ddragon »

Лично аз НЕ бих ти препоръчал тази марка, като крайно техен НЕфен.
rosi_timneva
Мнения: 39
Регистриран на: 29 Ное 2012, 00:11
Обратна връзка:

Re: Мнение за латптоп SAMSUNG

Мнение от rosi_timneva »

Жалко Драгоне...
Имам лаптоп Самсунг Ер 700 от 4 години но го купих в Русия. Работи перфектно по 8-10 часа на ден. В сайта на самсунг пише че максимума за модела е 4 ГВ РАМ, но аз сложих 6 ГВ и 64 битов Уин 7 и работи отново перфектно. Не знам защо ти не ги харесвам. Аз съм предоволна от Самсунг лаптоп със 17 инчов монитор
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за латптоп SAMSUNG

Мнение от ddragon »

Роси, без лоши чувства, но най-калпавите компоненти идват именно от гореспоменатата компания.
Както се шегуваме в офиса: прочети SAMSUNG на обратно ;) :D
Публикувай отговор

Обратно към “Лаптопи и мобилни компютри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост