Въпроси за Becker Traffic Assist II

Всичко за мобилните компютри - грижа, поддръжка, спецификации и съвети. Дискусии свързани с температури, почистване и поддръжка на лаптопите. Трикове и въпроси за батериите на преносимите компютри и грижа за тях. Въпроси и отговори за лаптопите и другите мобилни устройства.

Модератори: admin, Powerplay

Gravedigger
Мнения: 86
Регистриран на: 23 Фев 2012, 17:56
Местоположение: с. Михалци ,Велико Търново
Обратна връзка:

Въпроси за Becker Traffic Assist II

Мнение от Gravedigger »

Един приятел си донесе от Германия това устройство и сега аз си блъскам главата с него.Проблема е,че при включване не зарежда нищо и на екрана седи само логото на фирмата.Рових из нета и не можах да намеря много инфо дори и в официалния сайт.Като го свържа с компа ми показва системните дялове и файловете в тях,но като вляза в сервизното меню връзката се изгубва и ми се струва че за целта ми трябва някакъв драйвер,а такъв не мога да намеря никъде.Малкото неща,които научих за този Becker е,че освен че служи за навигация,се води и някакъв Pocket PC и си има някаква операционна система.Моля някой ако знае нещо за него,да пише и обясни какво да направя за да го подкарам.Може ли да се преинсталира.флашва или каквото там се прави с това чудо.Всякаква информация ще ми е от полза.
Като попрочетох малко по един форум за покетите,не разбрах почти нищо за преинсталацията им,понеже голям специалист се изказа,че това не било за начинаещи.Той сигурно та се е родил-научен.Както и да е,според мен натам отива работата,защото като вляза в системната директория на покета и отворя папката Windows,виждам файлове в нея,но в папката Program Files няма никой.Помагайте,моля ви!Любопитството ми е необятно.
Един глупак може да зададе въпрос на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
Публикувай отговор

Обратно към “Лаптопи и мобилни компютри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост