Безжичен интернет

Флашки - проблеми, съвети идеи.
Всичко свързано с преносимите памети - USB, Memory Card и карти SD, MicroSD

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Безжичен интернет

Мнение от Powerplay »

Намислил съм да си взема едно модемче (флаш) демек "усб" (всеки го нарича по различен начин затова ще го кажа така : флашка за интернет")
Кой има най-добро покритие Глобул , М-тел , Вивател ,Боб , и т.н.?
Най-добри отзиви отчетох за Вивател , като бързина,качество,покритие и разбира се най-важното ЦЕНИ.
Ще се радвам да чуя и още някое мнение :)
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Gravedigger
Мнения: 86
Регистриран на: 23 Фев 2012, 17:56
Местоположение: с. Михалци ,Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Безжичен интернет

Мнение от Gravedigger »

Моето мнение за мобилните оператори е такова,че едва ли ще се радваш да го чуеш. :) Аз съм от Търновския край и от преки наблюдения тук при нас Виваком е с най-добро покритие.Иначе всички предлагат неограничен трафик,но там уловката е,че след определен трансфер на данни в размер на няколко мега или гига байти,така ти затягат кранчето,че едва ще можеш да си отвориш пощата.Ако го ползваш само за сайтове и мейли става,но за теглене на музика и филми или игри забрави,защото много бързо свършва лимита за скоростта.
Един глупак може да зададе въпрос на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Безжичен интернет

Мнение от Powerplay »

Е това е ясно гледах пакет 1000 мб за 10лв на виваком..
Ще го ползвам да качвам по 2-3 файла (в размер до 15мб) на ден и след определено време да ги сваля и кача отново.. тоест трафикът ми няма да е кой знае колко голям.
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Публикувай отговор

Обратно към “Флаш памети и карти”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост