Корона вирус COVID-19

Всичко, което НЕ е свързано с компютри. Котката се е изходила в обувките, баба ви е погледнала лошо, или съседката е без сутиен днес - тук е мястото в което да споделите.

Модератори: admin, Powerplay

Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Корона вирус COVID-19

Мнение от Powerplay »

Опасен ли е корона вируса (covid-19) ?
Какво всъщност представлява : политическа игра , биологично оръжие, вирус като другите ( с придадена му популярност) или поредният социален експеримент.
Да видим кой какво мисли :)
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Georgi267
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Фев 2021, 10:05
Обратна връзка:

Re: Корона вирус COVID-19

Мнение от Georgi267 »

Хаха не остана бг форум без такава тема напоследък...макар че виждам, че е от преди месеци, бих казал и днес, че вирусът е напълно реален. За съжаление познавам доста хора, които са се сблъскали с него и то по трудния начин. Така че пазете се и не подценявайте ситуацията...аз по принцип не излизам много, а и работата от вкъщи ми се струва по-практична. Не губя време в пътуване, не харча и за гориво. Изолацията дори ми помогна до някаква степен да започна да чета повече и да развия хобитата си, сред които копирайтинг и онлайн игри като тези в kazinoto.net така че не всичко е толкова лошо. Бонусите са добър начин да си докарваш допълнителен доход особено по време на криза като сегашната, аз не съм много опитен играч и затова се придържам към тествани стратегии от други хора.

Да не се фокусираме върху теории за конспирации и измами дори с риска, че са възможни...в противен случай си създаваме много повече напрежение и нерви без никакъв рационален смисъл.

:) :) :)
Публикувай отговор

Обратно към “Други”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост