Проблем с Windows 10

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

AfeWGooDBoY
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Юли 2016, 11:52
Обратна връзка:

Проблем с Windows 10

Мнение от AfeWGooDBoY »

Здравейте,наскоро реших да си инсталирам Windows 10,обаче нещо не ми се получи.След като се свали от "Помощника за надстройка на Windows 10" и се инсталира,компютъра ми се изключи.Започна да копира файловете.Като ги копира се рестартира и започна да сваля драйвери(зареди общо и с двете на 75%).Накрая остана само конфигуриране на настройките.След като зареди на около 95%,ми изписа:"Опит за възстановяване на предишната версия на Windows",секунди по-късно:"Възстановяване на предишната версия на Windows"(без нищо да съм пипал),и ми зареди отново моя Windows(7).Повторих опита за инсталиране повторно..Моля,помогнете! :cry: :cry: :cry:
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблем с Windows 10

Мнение от ddragon »

Уиндоус върху Уиндоус никога не е работило коректно - чиста инсталация/преинсталация е решението на проблема.
dworkd16
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юли 2017, 20:36
Обратна връзка:

Re: Проблем с Windows 10

Мнение от dworkd16 »

Да, с чиста инсталация ще стане, но след време ще ти поиска код за активация. Пробвай да излъжеш по някакъв начин, че седмицата ти е легална (с активатор, примерно) и тогава би трябвало да стане.
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта