Проблем с хард-драйв на windows 8

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

todor
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Ное 2015, 15:56
Обратна връзка:

Проблем с хард-драйв на windows 8

Мнение от todor »

Здарвейте от година и нещо използвам лаптоп acer aspire 3830TG.Първоначално го закупих с win7 но година след това го преинсталирах на 8 и от тогава започнаха някакви проблеми с харда.Не съм сигурен дали проблема е от самия хард или от уиндолса защото прерових целия интернет и много хора се оплакват от това на уиндолс 8 но при поне половината се оказва че харда им просто е сдал багажа.Проблемите са следните:При включване всичко си работи нормално само на харда изписва че се използват 100% и след около 2-3 мин спира но след това каквото и да направиш се вдига пак до 100% за секунда и пак спада.Например ако отворя папка или браузър (google chrome).В много форуми твърдят че проблема е от chrome но деинсталирането му не помага опитах да забраня superfetch,windows search от services.msc но и това не помогна ако знаете нещо по въпроса ще съм ви много благодарен :-)
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблем с хард-драйв на windows 8

Мнение от ddragon »

Лаптопа е в гаранция, най-бързото и лесно решение е да бъде гаранционно подменен (за мен по описаното би следвало да ти сменят харда).
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост