Снимки ORG формат

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

YZF
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2016, 09:51
Обратна връзка:

Снимки ORG формат

Мнение от YZF »

Здравейте имам следния проблем от няколко дена абсолютно всички снимки от компютъра ми станаха в орг формат, имате ли си на представа от какво може да е и има ли възможност да се оправи този проблем. :)
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Снимки ORG формат

Мнение от ddragon »

Здравей, за съжаление ми "мирише" на" Крипто локер вирусче, което към момента няма лек :(
Ако има и инструкции как да платиш за да ти се отключат файловете работата е ясна и снимките са отишли фира.
Дано да не е така, но все пак...
YZF
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2016, 09:51
Обратна връзка:

Re: Снимки ORG формат

Мнение от YZF »

Когато отворя дадена снимка нищо не ми излиза изписва, че програмата за снимки не подържа дадения формат но на всички снимки заглавието си седи и след заглавието има емайл ''doctor@freelinuxmail'' това е на абсолютно всички снимки.
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Снимки ORG формат

Мнение от ddragon »

Ми кофти, ама си е крипто локер - към момента не ми е известно да може да се възстанови информация след такъв вирус...
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост