НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ GOOGLE

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

ddsi
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Дек 2015, 19:36
Обратна връзка:

НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ GOOGLE

Мнение от ddsi »

Здравейте,от 10-тина дена не иска да ми се отваря началната страница на Гугъл,а се отваря някаква http://www.omniboxes.com/" onclick="window.open(this.href);return false; от която не мога да се отърва.Как да си направя пак Гугъл като начална страница?Благодаря на всички предварително
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ GOOGLE

Мнение от ddragon »

Res-ни браузъра, ползвай друг браузър и/или сканирай ОС за вирусчета и/или адони/троянци.
Аватар
katerin
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Юни 2017, 21:33
Обратна връзка:

Re: НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ GOOGLE

Мнение от katerin »

И аз преди имах един такъв проблем, деинсталирах мозилата, пак инсталирах, нищо не се променяше, оказа се че било в shortcut-тa, нещо подобно както е показано тук. Дори не знаех, че има такава опция, всичко трих, без shortcut-тa, беше голямо главоболие
mystick0
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Апр 2018, 16:43
Обратна връзка:

Re: НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ GOOGLE

Мнение от mystick0 »

преинсталирай си браузъра
hristoslav23
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Яну 2020, 22:46
Обратна връзка:

Re: НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ GOOGLE

Мнение от hristoslav23 »

Това се е получило, защото си инсталирал някоя програма от Zamunda, която ти е сложила добавка на browser-а... Трябва да го преинсталираш, иначе постоянно ще ти сменя началната страница и търсачката.
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост