Нова операционна система,но каква да е?

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

geshganev
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Ное 2014, 17:04
skype: georgi.ganev02
Обратна връзка:

Нова операционна система,но каква да е?

Мнение от geshganev »

Здравейте. Трябва да преинсталирам домашния компютър, който е с 32-битова операционна система Windows 7 Ultimate защото е доста задръстена. При сканиране avast откри 11 заразени файла само в папка Windows! Не знам коя операционна система да си сложа. Този компютър се ползва от цялото семейство и на него се прави всичко. Главно се играят игри но го ползваме и за много други неща и определено ще трябва да го преинсталираме. Не смея да трия файлове от Windows папката, но има и много други проблеми. Няма смисъл да поправям всичко по отделно и реших да попитам вас.
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Нова операционна система,но каква да е?

Мнение от Powerplay »

Здравей ,
слагаш пак същия Уиндолс и ще се съживи.Ако пък искаш да забравиш за проблеми с компютъра слагай Линукс - по труден е за работа , малко е като объркан за новите му потребители.Много по добра операционна система и най важното , няма вируси и подобни...
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
geshganev
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Ное 2014, 17:04
skype: georgi.ganev02
Обратна връзка:

Re: Нова операционна система,но каква да е?

Мнение от geshganev »

Да, знам за линукса и че почти няма вируси за него - един приятел програмист работи с линукс, но все пак цялото семейство е на този комп. Ще сложа пак същия widows - сега съм с Ultimate. Благодаря на съвета!
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта