Проблем [при/преди] преинсталация на OS

Теми свързани със софтуер - настройки на програми за Windows и Linux, Операционни системи , трикове и закачки, функции за подобряване на производителността и функционалността на Уиндоус или Линукс. Проблеми свързани с вируси и троянски коне. Настройки на програми и работа с тях.

Модератори: admin, Powerplay

whothisguyis?
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2018, 12:27
Обратна връзка:

Проблем [при/преди] преинсталация на OS

Мнение от whothisguyis? »

Здравейте,
Имам едно въпросче.
PC-то ми, компютър от ~2006 година, не работи добре.

Преди време, вече съм позабравил, когато последно се опитвах да го оправям, помня, че се рестартираеше, малко след като го бях пуснал, но все пак вече заредил операционната система и десктопа.

Хубаво.

Опитвам да преинсталирам операционната система(може би грешка, че не подкарах диагностицираща програма, за краткото време, в което имам десктоп), но не мога да се справя с преинсталацията на операционната система. Пробвах: XP, VISTA И WIN. 7. Пробвах да инсталирам от компактдиск и от флашка.

Дава ми грешка, докато копира файловете, преди да е започнала самата инсталация на операционните системи. Файловете, които не могат да се копират, сякаш са безразборно подбрани(всеки път различни). Давам- скип, ако може да се прескочат, но не, след като приключи "разопаковането", компютъра се рестартита и ми излиза синият екран с белите букви.

Е, какъв може да е проблемът?
Оптичното устройство- сякаш не е там проблема, пробвах с флашка, пак същото.
Твърдият диск- не знам, уж пробвах да инсталирам от флашката, на флашката, пак даде проблем при копирането на файловете.
Дали е софтуерен или хардуерен, да не би да съм "оплел" с кабелите, или да се заминало нещо?
Ще се радвам, ако може да ми помогнете, интересно ми е, да понауча повече.

Благодаря :)
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 746
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблем [при/преди] преинсталация на OS

Мнение от ddragon »

Привет, добре дошъл :)

Кабелите определено не са проблем, според мен или дъното има надути кондензатори, или РАМ паметта дава грешка на определено място (и след него) или Диска дава грешки при писане - опитай с друга РАМ, друг диск и огледай дъното за видими проблеми.

Успех !
Публикувай отговор

Обратно към “Софтуер”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 гост