Доста сериозен проблем

Форум за всички питания и отговори, които не попадат в по-горните форуми.
Въпросите "Ще ми тръгне ли играта" и от сорта, както и техните отговори ще намерите тук.

Модератори: admin, Powerplay, ddragon

MyComputerIsAShit
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Юни 2015, 18:50
skype: entokrustov4ev
Обратна връзка:

Доста сериозен проблем

Мнение от MyComputerIsAShit »

Здравейте!От 3 години така и не мога да поправя един проблем. Ходил съм при 4-ма различни "специалисти", които така и не успяха да се справят с него. Проблемът е такъв, че екрана на компютъра ми просто замръзва. Нито отваря, нито затваря програми/приложения (ако искам да отворя нещо на десктопа, иконката просто се маркира) . Червената лампичка на самия компютър спира да примигва... напълно. Има два начина този проблем да се поправи, но временно. Единият начин е да оставя компютъра да работи без да спира, което е невъзможно, имайки предвид, че в нашия квартал токът спира доста често. А другия начин е, ако ударя компютъра (да, странно е, но когато замръзне този начин работи, но няма как да стане така). Чистил съм компютъра от прах, сменял съм части (хард диск, видео карта и дъно) , преинсталирал съм уиндоус (2 пъти), Чистил съм вируси (отделно от преинсталиранията на уиндоуса), но просто този проблем не иска да изчезне от моя компютър.
Бих бил много, наистина много благодарен ако получа помощ и ако имате въпроси или искате да дам повече детайли - с радост ще ви дам.

П.С. Също така искам да попитам нормално ли е видео картата ми да пари, след като съм оставил пръста си за 2-3 секунди на нея?
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: Доста сериозен проблем

Мнение от Powerplay »

Донеси ми го във Рум Младост 2 !
Ще го прегледам и ще го оправим , може да има проблем в хард диска :)
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Публикувай отговор

Обратно към “Общи хардуерни въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост