Малко консултация за една конфигурация

Форум за всички питания и отговори, които не попадат в по-горните форуми.
Въпросите "Ще ми тръгне ли играта" и от сорта, както и техните отговори ще намерите тук.

Модератори: admin, Powerplay, ddragon

vmironov
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Май 2014, 10:51
Обратна връзка:

Малко консултация за една конфигурация

Мнение от vmironov »

Здравейте,
и отсега се извинявам че ще отнема на някого мъничко време, както и благодарско за съдействието ;) Та, сега по случая...
В търсене на нова машинка съм, старата просто си изживя нейното, сменях едно друго, на 4-5 годинки си е, в момента по спомен 2.87 Ghz Dual Core Athlon, 512BM RAM 64 бит-ка на АТИ, не съм си у нас и с точни модели не мога да се ангажирам...общо взето старичко е всичко. Наскоро загледах едно компютърче в сайта, моят няколко пъти е ходил на ремонт и други при вас, както се казва харесахме се :) Ето го и него специално http://sofiacomputers.net/kompyutri-kom ... .php?id=89
Сега, най-определящо за избора ми е следното: аз си падам повечко по oldschool изпълненията, и компа се ползва за златни класики като Heroes III, Diablo II LoD, но често и за WoW, а там вече старият приятел сдава багажа. Който е запознат знае за какво иде реч...сеч сеч, фпс по 10-15 и по-малко в 25 рейд, и т.н.
Иии...понеже съм в добрия случай любителски информиран за това, как се конфигурира за оптимални резултати, въпросът ми е следният - този красавец предполагам не, ами съм сигурен че ще върши работа, но тъй като други по-тежки игри от Уаркрафтчето няма да разцъквам, няма ли да се окаже излишно мощен за нея?
Разбира се, както повечето от нас не смея да кажа че парите не ме интересуват, но крайната идея е ясна - като натоварване няма да е повече, но тъй като искам да си разцъквам вечер с биричката с кеф, искам поне това да върви максимално гладко, и да не е чак на ултра всичко здраве да е, но да няма намеци за т.нар. "комикси". Попрочетох повечето темички по въпроса, та направо да отговоря: от стария комп мисля че няма какво да се използва, евентуално харда, трябва да видя дали си струва обаче първо...
Та, ще съм благодарен на всякакво мнение, и ако смятате че въпросният звяр е излишна инвестиция, ако може някакво алтернативно предложение. Поздрави :)
vmironov
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Май 2014, 10:51
Обратна връзка:

Re: Малко консултация за една конфигурация

Мнение от vmironov »

Окей явно съм объркал мястото и хората за съвет, ще потърся алтернативно решение, благодаря.
Може да се сметне за неактивна.
Публикувай отговор

Обратно към “Общи хардуерни въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта