Въпрос за зарядно на лаптоп

Форум за всички питания и отговори, които не попадат в по-горните форуми.
Въпросите "Ще ми тръгне ли играта" и от сорта, както и техните отговори ще намерите тук.

Модератори: admin, Powerplay, ddragon

tesy
Мнения: 6
Регистриран на: 15 Яну 2018, 17:18
Обратна връзка:

Въпрос за зарядно на лаптоп

Мнение от tesy »

Здравейте!
На 12 години съм. Преди седмица си купих нов лаптоп.
Казаха ми, че батерията вече не е като тези на старите лаптопи и щом се зареди на 100% няма нужда
да изключвам зарядното.
Въпросът ми оабче е дали да изключвам зарядното след като съм изключила лаптопа?

Благодаря Ви!:)
tesy
Мнения: 6
Регистриран на: 15 Яну 2018, 17:18
Обратна връзка:

Re: Въпрос за зарядно на лаптоп

Мнение от tesy »

Thnks X10!!! за отговора.

Проблемът при мен е че батерията не може да се маха.
Иначе ми помогнаха като ми казаха, че при новите лаптопи не е добре да се изключва зарядното от тока след като батерията се зареди на 100%.

http://technopolice.tomchevi.com/blog.p ... 0%BE%D0%BD" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Няма нужда да се изключва зарядното дори и след като изключа лаптопа.
Аватар
ddragon
Site Admin
Мнения: 742
Регистриран на: 22 Дек 2011, 22:27
skype: sofiacomputers
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Въпрос за зарядно на лаптоп

Мнение от ddragon »

Не че нещо, но попитай момчетата работещи и продаващи в Технополис какви дипломи/образование имат и каква подготовка (практическа и техническа) иамт.
Може и да им се зададе въпрос кой точно им пише статиите - човек, който по цял ден работи и тества или продавач (каквато им е основната идея на магазини продаващи манджа и телевизори на едно място ;) )“
Да са живи и здрави де, обаче нека ремонтите и компетенциите по техниките, да оставят за мнение на хора, които наистина се занимават.
Не , че нещо, но Техно**** нямат сервиз (*техген) и НЕ обслужват ремонта на техниката закупена от тях ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Общи хардуерни въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост