моля ви за съвет

Ревюта, отзиви и мнения за марки и модели преносими компютри ( лаптопи ).

Модератори: admin, Powerplay

nedka12
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Сеп 2017, 16:50
Обратна връзка:

моля ви за съвет

Мнение от nedka12 »

Здравейте,
много се зарадвах като случайно открих този форум, търсейки решение за проблема, който ще ви опиша по-долу. Първо искам да се извиня , за това че току що регистрилала се отправям въпрос, или зов за помощ от вас.
Проблема ми е , че още като закупихме лап топа , преди 7 години , много трудно се пускаше от бутона . След време започна още по-трудно. Принудихме се по съвет на техник да го оставяме на заспиване. Така може би 2 години. Преди дни започна сам да изключва. Днес го занесох, пак го настроиха да кажем 3 мин , след приключване сам да угасва, тоест да заспива.
Само да отбележа, че вече за да го пуснем , просто изваждаме горната лента, която покрива бутоните. Но, за съжаление само да оставя за 2-3 мин и пак си угасва. Гледах настройките отново, вече и аз ги научих, но няма промяна.
Много ви моля, ако сте имали такъв проблем да ме упътите , защото не мога да работя и постоянно трябва да махам капака, което според мен не е и редно и може да доведе до износване.
Извинявам се за дългия пост, сигурно е и некомпетентно обяснено, но много силно се надявам някой да се отзове на молбата ми.
Пожелавам лека и прекрасна вечер на всички, които посещават този форум.
С уважение Н. Арабаджиева!
Аватар
Powerplay
Мнения: 358
Регистриран на: 01 Май 2012, 13:00
skype: ivailo_d94
Местоположение: София , България
Обратна връзка:

Re: моля ви за съвет

Мнение от Powerplay »

Тъй като не стана ясно дали заспива или угасва ще обесня на бързо :)
Ако не е почистван хардуерно (смяна на термо пасти,подложки и т.н.) е нормално да изключва.Този проблем е лесно поправим - в рамките на 1 ден :)
Проблемът с бутона може да го кара да заспива.
Най-добре е да потърсите специалисти , които да го погледнат.
Може да ни потърсите на следните адреси : http://sofiacomputers.net/contacts.php
Не е важно какво гледаш , а какво виждаш !
Компютри, монитори, лаптопи, таблети, принтери, ремонт, сервиз и поправка на компютри.
т-ц РУМ Младост 2
Публикувай отговор

Обратно към “Лаптопи :: ревюта, отзиви и мнения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост